Катя Джей

Помада за 100 грн, яка мене вразила

Помада за 100 грн, яка мене вразила

У моїй косметичці матова помада від бюджетного бренду Bless Beauty опинилася зовсім випадково.

Якось я шукала нюд на кожен день, і натрапила на Matte Liquid у відтінку 14. Це був дуже гарний шляхетний коричневий тон зі стриманим фіолетовим відливом – те, що мені потрібно.

Не маючи якихось особливих надій, я поклала цю помаду в кошик. Чесно кажучи, я була заздалегідь готова до розчарування - чого можна очікувати від настільки бюджетного продукту?

Однак Bless Beauty не просто приємно здивувала мене, а й переконала в тому, що іноді дешево – це не означає погано. Тепер ця матова помадка одна з моїх найулюбленіших.

Невелика порада: використовуйте її з контурним олівцем Pupa True lips у відтінку 5-Сієна, щоб отримати чистий коричневий тон і з олівцем 004-Какао, якщо ви віддаєте перевагу ліловому підтону.

Помада за 100 грн, яка мене вразила

По-перше, я отримала той самий нюд, про який я так довго мріяла: без рудого відтінку, без несподівано темного або світлого кольору на губах, без непотрібної рожевини, що здешевлює.

Просто хороший і красивий базовий коричневий з нальотом Mauve, який настільки гарний, що, як на мене, підійде абсолютно всім.

Matte Liquid у відтінку 14 виявилася буквально втіленням всіх моїх дівочих мрій про матову губну помаду:

  • Її зручно наносити як рідною щіточкою, так і пензлем для губ
  • Помада відмінно лягає на губи, навіть якщо вони досить рельєфні
  • Вона має приємний велюровий фініш та ненав'язливий аромат
  • Якщо не перекушувати жирною їжею, можна носити її весь день
  • У неї гарні насичені пігменти і дуже вдала палітра відтінків

Стійка, матова, зручна в носінні, з гарними відтінками, та ще й дуже дешева – що ще потрібно для жіночого щастя?

Якщо чесно, я досі не вірю в те, що пишу позитивний відгук про такий бюджетний засіб для макіяжу. Десь у глибині душі мені все ще хочеться вигукнути – хіба таке взагалі можливе? Однак рідка помада від бренду Bless Beauty дійсно не має жодного недоліку. Вона ідеальна.

Звичайно, якщо почати чіплятися, можна звернути увагу на досить дешевий флакон із пластику, який не зможе потягатися з тубами від елітних виробників.

Тут немає скла та інноваційної щіточки. Однак, якщо враховувати вартість помади Matte Liquid, було б вкрай нерозумно чекати дорогої упаковки від супербюджетного продукту.

Ще, так і бути, зупинюся на тому, як сходить матова помада від польської марки Bless Beauty: спершу вона зникає з слизової, проте продовжує триматися намертво по контуру. Особисто мені дуже складно відтерти її з губ – доводиться попітніти.

В остальному це неймовірно гідний продукт за наддоступною вартістю, який я можу сміливо рекомендувати іншим.