Olivia

"Живлення та відновлення" - мантра, яку варто повторювати, аби пережити холодні дні.

"Живлення та відновлення" - мантра, яку варто повторювати, аби пережити холодні дні.

Я часто купую "на решту" пробники найрізноманітніших засобів, щоб спробувати потрохи всякого. Креми я люблю найбільше. Але от з корейськими засобами завжди дуже складно вгадати, тому що більшість з того, що я пробувала, мало гелеву легку текстуру, а хотілося прямо таки чогось "щільного".

І ось трапився мені Heimish - з цією маркою знайома, колись користувалася їхнім очищувальним бальзамом.

"Живлення та відновлення" - мантра, яку варто повторювати, аби пережити холодні дні.

І ось мої думки про цей крем:

  • крем має молочно-зеленавий колір і ледь помітний трав'яний аромат;
  • текстура щільна, навіть вершкова, я б сказала, butter;
  • розподіляється по шкірі важкувато, потрібно, щоб він підтанув від тепла рук;
  • дає "масляний" фініш, шкіра блищить, залишається якийсь час липкою, тому, як на мене, краще використвувати його на ніч;
  • не містить мінеральної олії (важливо для проблемної шкіри) та має pH 5.5 і пробіотики у складі, що дозволяє відновити захисний бар'єр;
  • на ранок шкіра наповнена з рівним тоном, крем заспокоює почервоніння, загоює ранки.

Маю сказати, що моя жирна шкіра полюбила цей крем, хоча, без сумніву, він підійде в першу чергу сухій. Але якщо ви використовуєте кислоти чи ретинол, то подібні засоби мають бути у вашій рутині. Діліться у коментарях, якими відновлювальними засобами користуєтесь у холодну пору. Всім па-па!