О'L

Якщо у Вас ще не має шовкової резинки для волосся...

Якщо у Вас ще не має шовкової резинки для волосся...

Про подібний аксесуар для волосся я мріяла вже давно, але його володаркою стала лише приблизно десь менше року тому.

До цього користувалась резинками подібного вигляду, але із сатину (зазвичай, поліестер). Потім почала шукати шовкові скранчі серед асортименту якихось гарний брендів, але нічого такого, щоб мені сподобалось та мало помірну вартість, я не знайшла. Тож, почала придивлятись до резинок від MakeUp.

До вітчизняного виробника я поки що ставлюсь доволі обережно, бо зазвичай, якість виробу залежить від сировини, яку із-за відсутності власної, постійно треба десь закуповувати. По моїм власним спостереженням, сировина може відрізнятися від партії до партії, тож, і готовий виріб може бути різним.

Проте, якісної альтернативи за таку вартість я не знайшла, тож, придбала цю.

Якщо у Вас ще не має шовкової резинки для волосся...

- не стягує локони;

- не залишає заломи на поверхні волосся;

- резинка плавно ковзає по волоссю, не викликаючи ламкості і сплутування;

- запобігає появі посічених кінчиків;

- підходить для всіх типів волосся;

- не пошкоджує локони;

- стильний і лаконічний дизайн;

- надійно фіксує пасма.

У цілому, майже з усіма заявленими властивостями згодна (окрім посічених кінців, бо тут лише один подібний аксесуар особливої ролі не відіграє).

Резинка дійсно має непоганий вигляд та майже за рік використання не втратила своїх властивостей й залишилась такою ж гарною. Волосся фіксує добре, не сплутує його та легко ковзає.

Також цілком підійде на подарунок, хоча пакування доволі звичайне - мені б хотілось бокс з прозорим верхом та відкидною кришкою (ну, це вже мої особисті бажання)).

А ще маю доволі густе волосся та хотіла б подібну резинку, але більшого розміру, якого на жаль, у MakeUp не має...

Крім цього, я люблю більш важкі та щільні види шовку, ця ж резинка доволі тендітна, хоча й вартість відповідна.

Наразі хочу ще одну, але від іншого виробника. Придивляюсь поки що до Crystallove.

Але якщо відкинути мою прискіпливість, хочу зазначити, що співвідношення ціна/якість доволі непогане, тож, впевнено можу її порадити )