Моя доглядова косметика
для обличчя
Зараз її стало вже набагато менше, бо я чимало засобів закінчила. І писала про це пости.
Демакіяж
Тут в мене по настрою, або гідрофілка або міцелярна вода.
- Micellar lotion pHarmica
Cаме ця міцелярка мені не дуже подобпється, її мені віддала мама. в неї досить специфічний та інтенсивний запах. І інроді вона подразнює шкіру навколо очей.
Як заявляє сам бренд: "Міцелярна вода дбайливо очищує і зволожує шкіру, пом'якшує і заспокоює, розгладжує дрібні мімічні зморшки, знімає макіяж". Але окрім демакіяжу іншого ефекту я не помітила.
Тому не раджу. А хто коритсувався діліться своїми враженнями.
Поки від Simple найкраща!
- Purito From Green Cleansing Oil
Це була перша гідрофілка, яку я спробувала і вона чудова. Так, вона має виражений запах олії, але чудово емульгується та очищує шкіру. Моя шкіра на неї чудово відреагувала. А ще мені подобається, що до неї є сампли та різні варінати упаковок. Цей засіб можна використовувати усім типам шкіри.