Anna_feerie

Тональний Futurist від Estee Lauder та його приколи

Тональний Futurist від Estee Lauder та його приколи

Напевно, кожна дівчина знає, що найстійкіший тональний - то Double Wear. Estee Lauder знаються на декоративці, мені подобаються їхні продукти. Але я люблю більш зволожуючі текстури, тому, як тільки вийшов Estee Lauder Futurist Hydra Rescue SPF45 - одразу вирішила придбати.

Найдивніше, що палітра відтінків не зовсім співпадає з класичною. Тобто, тут їх менше, а найгірше, що вони темніші, ніж у тому ж Дабл Веа. Тому перша туба була придбана в кольорі 1N2 (мій відтінок взагалі 1N1, але його немає в цій лінійці). І виявилось, що то дууууже темно для мене. Особливо враховуючи, що після нанесення тон ще трохи окислювався. Але його покриття, зволоження та шикарне сяяння на обличчі змусили шукати спосіб, як приборкати той засіб.

На допомогу прийшов аджастер від Hean - з ним мені вистачило баночки Футуріста на рік, ба навіть довше. І все було чудово. Та потім я вирішила, нащо танці з бубном, придбаю краще найсвітліший відтінок 1N0. І що ви думаєте? Він дійсно світлий (на літо навіть занадто), не окислюється. Але текстура зовсім інша! Почитала відгуки - і справді, дівчата пишуть, що в цьому відтінку тональний засіб зовсім не такий зволожуючий, навпаки, підкресляє сухість і лягає не так гарно... Справді, не розумію, чому так, адже продукт оригінальний (мабуть, чогось недоклали/переборщили саме в цьому відтінку).

Та ми не здаємося)))) Щоб приборкати цю банку, я використовую супер зволожуючий догляд: корейський тонер, потім сироватку, крем. З таким нашаруванням шкіра сяє вже сама по собі, тому тональний лягає добре і залишається сяючий фініш. Можно ще використовувати зволожуючу базу, але я зазвичай без неї фарбуюсь.

Зараз моя улюблена основа на кожен день - це Bielenda Eco Fluid Liquid Foudation SPF 10, але на свята/зйомки/відповідальні події краще підходить Estee. Буду вдячна за поради щодо гарних зволожуючих/сяючих тональних (і корейських ВВ, звісно).

Тональний Futurist від Estee Lauder та його приколи