Пришелець Ольга

Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць

Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць
Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць

Обожнюю наших українських продавців за щедрі тижні знижок "Чорна пʼятниця". Бо чому робити знижку одного дня, коли це можна розбити на 2-3 тижні? 😂

В цьому році в мене був сезон полювання на косметику, яку я ще не пробувала. Відразу скажу купувала я продукти не тут, тому й ціни можуть відрізнятися. Отже, демонструю вам свої "трофеї":

  1. Logically, Skin Claryfying Green Mask. Давно не користувалася глиняними масочками, тому й було цікаво спробувати за приємною знижкою.
  2. Dermalogica Blackhead Clearing Fizz Mask. Також було цікаво познайомитися з брендом. Тому й взяла масочку, але я насправді хотіла їхні ензимки.
  3. Transparent Lab Volume Hydro Plump Lip Augmentation. Багато хто хвалив цей плампер, тому й я вирішила чому б і не взяти?
  4. CUSKIN VITAMIN U CC CREAM SPF38+. Дуже класний сс крем. Хоч я і фанатка СС кремів від Ерборіана, але вже можу сказати, що він вартий того, щоб з ним хоча б ознайомитися через міні. Відгук на міні можна прочитати у моєї подружки Швець Карини, бо краще я його описати не зможу. Відгук: https://club.makeup.com.ua/post/23020/
  5. CUSKIN Dr.Solution Capsule Tone-Up Eye Cream. Як вже можна було зрозуміти, я вирішила познайомитися ближче саме з брендом CUSKIN. Мені дуже цікаво спробувати продукти фірми, яку підримує навіть корейська держава. Чи справді ця фірма настільки крута?
  6. CUSKIN Clean-up AV Free Vanishing Spot Gel. Точковий засіб від запалень. Якраз в мене є парочка, щоб подивитися як працює цей гель.
  7. Geek & Gorgeous aPAD сермум з азелаїновою кислотою. Вирішила взяти, бо в мене закінчивс Акнестоп, а на Скінорен мені шкода грошей 😂. Ну і плюс я давно не використонувала серуми .

Ось і все, що на даний момент я вхопила за привабливими знижками. Можливо, пізніше я ще щось додам, бо я косметичний шопоголік 😂

P.S.: фото для обкладинок компанував мій хлопець, за що йому велике дякую ❤️

Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць
Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць
Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць
Що я вхопила в сезон чорних пʼятниць