SomovaFM

Що ви зараз бачите перед собою? Це скарб

Що ви зараз бачите перед собою? Це скарб


Вже другий мій огляд на косметику з китайського сайту, можна зрозуміти, що я люблю замовляти усіляке з подібних платформ 😄

Для початку хочу відзначити яскраве пакування кожної палетки. Це ж така краса, просто космос 🤩

За основу завжди використовую середній світлий колір, далі обов'язково нижній середній беж і можна додати чогось блискучого.
Легко наносяться, не осипаються. Пензликами не користуюся, мої інструменти - то мої пальчики 😅

Коли я хочу сяяти, завжди використовую її. Дуже ніжний блиск на повіках, який не обтяжує, а придає природнього сяйву.

Дуже ніжні відтінки, аби мали виразний колір треба нанести декілька разів. Перший ряд наддасть вашим повікам саме глянцевого блиску.

18 відтінків сяючого блиску та матового шику , якщо ви хочете виглядати як космічна діва.

Використавши її ви точно будете виділятися у натовпі. Дуже яскраві для мене кольорі і поки не готова зробити такий виклик аби вийти в люди. Але вдома випробувала на якість, одного нанесення більш ніж достатньо для виразного кольору.