Оленка

Пілінг-гомаж Christina Peeling Gommage with Vitamin E

Пілінг-гомаж Christina Peeling Gommage with Vitamin E

Очищення шкіри - це головна запорука її здоров'я. Але важливо робити це не агресивними засобами, дуже обережно. Пілінг-скатка саме так і працює. Взагалі подібні засоби дуже популярні в корейській косметиці і я справді перепробувала дуже багато, але ізраїльска Christina Peeling Gommage with Vitamin E мене приємно вразила ціною/об'ємом. За 250мл, яких вам вистачить більше ніж на рік виходить близько 1000грн. Дуже економно.

  • По текстурі він слизький
  • Аромат також нагадує крем для гоління
  • при нанесенні він наче трохи милиться і біліє
  • наносимо не мало,бо він не буде скатуватись і не багато - бо не засохне і також не буде скатуватись, а десь чайну ложку засобу
  • Наносимо на суху шкіру, чекаємо кілька хвилин поки підсохне і починаємо по масажним лініям обережно пальцями розтирати. На фото маленькі комочки - це саме в процесі цього масажу. Таким чином знімається ороговілий шар шкіри та забруднення. І навіть коли мені здавалося, що все чисто, косметику зняла або просто ненафарбована була вдома - у мене все одно ці катишки були сіруваті. Якщо десь було нанесено забагато - то ці залишки легко змиються водою.
  • після скатки шкіра дуже чиста, але не пересушена, вона готова для подальшого догляду. Тому я часто після цього наношу маски та сироватки і вони працюють відчутно краще.
  • шкіра стає світлішою за рахунок відшелушування;
  • рівний колір обличчя
  • не викликає висипання
  • трохи матує, помітила цікаву штуку - на наступний день після використання обличчя не так сильно жирниться.

Пілінг-гомаж Christina Peeling Gommage with Vitamin E
Пілінг-гомаж Christina Peeling Gommage with Vitamin E
Пілінг-гомаж Christina Peeling Gommage with Vitamin E