Свідома клієнтка

Нормальний крем для рук

Нормальний крем для рук

Я не можу назвати цей крем якимось фантастичним, однак коли мене просять порадити недорогий крем для рук, я раджу саме його.

Крем у тюбику 75 мл, має приємний солодкуватий запах та відчувається як оксамитовий. Термін придатності після відкриття 12 місяці. Випускаючи лінійку Dr. Sante виробник "ЕЛЬФА" потурбувався про стильний дизайн упакування. Що ж ми бачимо у складі крему, який на цей момент коштує 32 гривні? Розберемо склад, який прописаний на упаковуванні крему, що в мене є, в ньому немає ніяких потенційно шкідливих для здоров’я компонентів, є ароматизатори:

Aqua — вода

Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Seed Oil — олія ши, олія кокоса, рицинова олія

Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate — емоленти

Glycerin — гліцерин, прекрасний зволожувач

Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate — емульгатори

Dimethicone — силікон, який створює плівку на поверхні шкіри

Sodium Acrylates Copolymer — синтетичний полімер, який загущує

Lecithin — емульгатор та емолент, корисна речовина для відновлення шкіри

Aluminium Starch Octenylsuccinate — він і дає відчуття бархатистості

Dimethyl Sulfone — природна сірка, який приписують роль у зміцненні колагенових пучків та відновленні шкіри

Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer — ще один полімер

C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3 — емульгатори

Xanthan Gum — згущувач

Parfum — ароматизатор

Phenoxyethanol — консервант

Caprylyl Glycol — емолент

Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate — антиоксидант, консервант

Benzyl Benzoate — ароматизатор та протимікробний агент

Крем не органічний, однак, цілком пристойний. Він доволі швидко всмоктується і швидше живильний, ніж зволожувальний як і вказано в назві, і все ж таки вдень він лишає жирні сліди на миші, тому користуюсь я ним не дуже часто.