Дарина🦉

Кусачки манікюрні професіональні для шкіри NS-30-4, 4 мм - S

Кусачки манікюрні професіональні для шкіри NS-30-4, 4 мм - S
Кусачки манікюрні професіональні для шкіри NS-30-4, 4 мм - S

Після чергової поломки своїх кусачок, вперше вирішила спробувати кусачки з приємною,мій вибір пав рандомно на кусачки з пружиною Staleks Pro. Я не манікюрний майстер,то брала суто для себе, обирала з пружиною і щоб була бюджетна ціна. Хоча ці кусачки для обрізання кутикули призначені для професійного тривалого використання з можливістю сервісного обслуговування. І я дуже приємно була вражена!!!❤️

Кусачки манікюрні професіональні для шкіри NS-30-4, 4 мм - S

За допомогою таких кусачок можна швидко, ефективно та безболісно обробити навколонігтьову шкіру, додавши вашим рукам краси і доглянутості.

Виготовлені із тієї ж марки сталі,яка використовується для виробництва медичних інструментів. Цей матеріал відрізняється високими показниками твердості та стійкості до утворення іржі ( я користуюся вже рік, на іржу ніякого натяку немає). Кусачки компактні,завдяки чому покращується огляд різання. Робочі кромки дозволяють без проблем зрізати кутикулу і шкіру навколонігтьових валиків. Робить ідеальний різ без зажовування і,як наслідок, відсутність ранок та задирок. Доволі гострі,я ще не разу їх не заточувала,то не можу сказати які вони після ручного заточування.

Ці кусачки стали моїм головним помічником під час манікюру. А головне я їх не зламала😂😂😂 Мої перші кусачки з пружиною і такі вдалі. Дуже задоволена.

Дякую 🖤