Хаiт Маргарита

Сезон шелушінь. Як обрати тональний?

Сезон шелушінь. Як обрати тональний?

Ось і настав той самий сезон, коли тобі на вулиці в обличчя фігачить холодний вітер, а в приміщенні - гаряча батарея, або кондиціонер. 🥶😬 І, якщо всі інші частини тіла ми можемо сховати під одяг, то з обличчям такий фокус не вийде.🤷‍♀️ Наша шкіра страждає і з'являється свята зимова парочка: сухість та шелушіння.🥺

Тому, найчастіший запит від клієнтів у холодний період - нафарбуйте мене так, щоб не підкреслити шелушіння і щоб я не була схожа на печене яблучко!

Але перед тим, як поділитися з вами своїми фаворитами холодного періоду, треба згадати про деякі важливі моменти☝️☝️☝️

📌 крута штука, яка реально допомагає та зможе стати справжнім другом для вашої шкіри - це зволожувач повітря! Наш організм отримує необхідну вологу не тільки з харчових продуктів, а й з навколишнього середовища, тому зволожувач зможе компенсувати вологу, яку батареї центрального опалення буквально висушують з приміщення. А ще зі зволожувачем ви будете менше хворіти простудними захворюваннями😉

📌 не вмивайтеся гарячою водою - вона швидко випаровується та порушує захисний бар'єр шкіри. Тепла водичка - саме те, що треба, дівчат👌

📌замініть агресивні механічні скраби на більш м'які хімічні (на м'яких кислотах)

📌 добре зволожуйте шкіру!!! Обирайте креми з оліями, церамідами, жирними кислотами Омега-3, скваланом - ці компоненти відновлюють природний ліпідний баланс шкіри. Головна ідея зимового догляду за обличчям – багатошаровість, тому додайте до вашого догляду додаткові засоби: зволожуючу сироватку, тонери, маски, олії.

📌 маленький додатковий лайфхак, коли треба виглядати бездоганно - використовувати перед нанесенням зволоження та тонального пілінг-скатки. Можна наносити зонально на ті місця, де шелушінь, зазвичай, багато - ніс, лоб, підборіддя. Ще можна використовувати пілінг - педи (це такі трохи шорсткі диски, просочені рідиною, які ми одягаємо за пальчики та проходимося ними по обличчю) теж дуже класна штука.

📌 остання, але дуже важлива порада стосується нанесення! В зимовий період раджу перейти на вологий спонж, а пензлі поки що прибрати. Саме спонж допоможе "приклеЇти" шелушіння , а ось пензлик може навпаки, підійняти їх догори.

Ну, і, після недовгої прелюдіі перейдемо до імен моїх улюбленців.😉

Сьогодні буде TOP - 3! ВСІ ці тональні не підкреслюють шелушіння, ВСІ три роблять вашу шкіру своєю кращою версію!🥰🥰🥰

Поїхали 🚗

Estee Lauder Futurist Hydra Rescue SPF45 - я обожнюю цей тональний!💔🔥 Він абсолютно прекрасний: рідкий, тонко лягає, але при цьому примудряється перекривати недоліки. Розподіляється легко, без танців з бубном: і пальцями, і спонжем, і пензлем і хвостом ,проходящого повз вас кота. 😂

Дууууже велика палітра відтінків, завдяки тонкій текстурі гарно підлаштовується під колір шкіри. Має сяючий фініш, який суху шкіру зробить кращою, бо буде здаватися, що ваша шкіра світиться здоров'ям та пружністю зсередини.

На комбі шкірі лежить пречудово: гарно тримається на жирних зонах і пречудесно на сухих (для більшої стійкості трошки припудріть розсипчастою пудрою там, де зазвичай блищить і насолоджуйтесь) Бонусом до всіх його бонусів йде спф 45 🤩 Як там кажуть - абсолютлі лав енд хайлі рекоменд 👌❤️

Givenchy Prisme Libre Skin-Caring Glow Foundation - ще один абсолютли прекрасний тональний! 😍

Текстура у тонального крему однорідна, він не такий рідкий, щоб зовсім розтікатися, але й більш рухливий, ніж класичний щільний тональний крем. Прикол цього тону в тому, що його прям не видно на шкірі: Тобто, тонального , типу, немає, а маскування є! Меджик!💫🪄

Підійде сухій, віковій, комбі шкірі, і навіть жирному типу. (але жирну шкіру все ж таки треба припудрити, ви там не перегибайте😅)

Не провалюється в пори, не лягає плямами, і візуально вирівнює рельєф.

Дуже чудовий! Зверніть на нього увагу! 💔⭐️🤩

Vichy Mineralblend Cream - гарний недорогий зволожуючий тональний без ефекту маски, який можна купити і тут на сайті і у аптеці за рогом.🤩😉

Він легкої мусової текстури, дійсно вирівнює тон шкіри та надає мого улюбленого ефекту "сяяння зсередини" шкірі.⭐️🤩

Мої дівчата, хто користувався ним кожного дня, кажуть, що не забиває пори і шкіра почувається з ним дуже комфортно. Але є маленька "ложечка дьогтю": для білосніжок немає відтінку в лінійці. Найпопулярніший відтінок, якщо ти не білосніжка- 03 (бонус - має здатність трошки підлаштовуватись під відтінок шкіри) 😉

Тепер ваша черга!

Поділіться - які тональні ВИ обираєте на холодний період та чому?

Мені ДУЖЕ цікаво!😍