Viktoria_Ilnytska

Маска та крем для обличчя «Sane»🫧

Маска та крем для обличчя «Sane»🫧
Маска та крем для обличчя «Sane»🫧

Мені знайомий цей бренд був лише візуально, як чудово що на Makeup є пробнички☺️🫶🏻

Давненько хотіла спробувати щось нове, інакше🤗 Так як у мене наразі є основний догляд за обличчям, про який розповідала тут

https://club.makeup.com.ua/post/19813/ тож обрала для себе мініатюрки для затесту✨

Маска має приємний запах, білого кольору, одного саше повністю вистачає для повноцінного застосування🙌🏼

Виробник радить використовувати не менше 3-х разів на тиждень, для кращого ефекту🤔 О це так, можливо це такий тип маски, що так часто можна наносити… Зазвичай косметологи радять робити маски раз на тиждень😅

Щодо відчуттів, спочатку відчутно легеньке поколювання, яке швидко зникає.

  • Витримувати 10-15 хвилин🕘
  • У складі міститься вітамін В7 який прибирає запалення, оксид цинку підсушує висипи і нормалізує роботу сальних залоз, вітамін РР стимулює клітинне оновлення, прибирає сліди від прищиків і зменшує видимість пор🙌🏼

Після першого використання звичайно ж «вау ефекту» не сталося, трішки є почервоніння(це норма для чутливої шкіри) але, шкіра посвітлішала, посвіжішала,видимість пор зменшилась☺️ Дуже непоганий результат✨

Цим кремом я закріпила використання маски🙌🏼 Крем призначений, як вказує виробник, для глибокого зволоження і зменшення почервоніння. При створенні засобу за основу були взяті карнаубський віск, оливковий сквален і мигдальне масло.

За текстурою - легкий, не забитий🤍 Запах приємний. Одного саше вистачає на 4-5 застосувань👌🏻 Гарно зволожує обличчя без обтяження + добре доповнюється з попередньою маскою. Обличчя чисте та сяюче✨

Обидва продукти я б замовила собі на основний догляд☺️

(Можна користуватися цією маскою та кремом з 16ти років)