Zhukovka 🌸

O’BAYS Diamond Lip Gloss Блиск для губ з діамантовим сяйвом✨

O’BAYS Diamond Lip Gloss Блиск для губ з діамантовим сяйвом✨

Блиск закінчується, час настав розказати про нього 😌


Пакування 🧴
Блиск знаходиться у прозорому футлярі , через який, навіть з космосу видно це діамантове сяйво 💎✨ На футлярі написана назва бренду "O'bays" . Чорна кришечка, котра тримає досить зручну та м'якеньку лопатку, користуватися якою одне задоволення 🎀 При отриманні блиск мав захисну наклейку, котра говорить про недоторканість продукту, на ній же була детальна інформація щодо блиску ✨

Про блиск і враження ☺️✨

Мій блиск у відтінку 02 🎀 Це прозорий блиск, котрий містить у собі тисячі рожево-жовтенький блискіток💖 На губах виглядає, наче рідке скло з діамантовим сяйвом . Відтінок відсутній . Тому можна використовувати соло, а можна поєднати з олівчиком будь-якої кольорової гами 👌🏼 Не дивлячись на величезну кількість гліттеру у складі, на губах він зовсім не відчувається! Носиться блиск досить комфортно і ніжно, я б сказала🌸 Він чудово зволожує губи і при цьому зовсім не липкий. Знаю, що для багатьох красунь це дуже важливо ! 💃🏼
Також хочу відзначити неймовірно приємний аромат, який я до сих пір намагаюсь розібрати. Це якась пекарська ваніль у поєднанні зі смаженою карамеллю і ноткою кокосу 🥥 Звучить ну дуже класно, хочеться з'їсти 🤤

Скажу відверто, що цей блиск - є нереально крутим та сучасним👜💄Формула нового покоління, котра піклується про губи і не липне - це ВАУ 🔥 Я завжди перекладаю його у сумочку, котру беру з собою!

Враховуючи те, що продукт українського походження, я закриваю очі на "ВЕЛИЧЕЗНИЙ МІНУС" і ставлю блиску від O'bays 10/10 ❤️

Неодмінно його повторю і вам раджу 💋
P.S: А мінус його в том , що він швидко закінчується 🥹

O’BAYS Diamond Lip Gloss Блиск для губ з діамантовим сяйвом✨
O’BAYS Diamond Lip Gloss Блиск для губ з діамантовим сяйвом✨