Strange Love

Візуальне загущення брів з натуральним ефектом: Покроково

Візуальне загущення брів з натуральним ефектом: Покроково

Ефект виходить меганатуральним. Навіть на макро-зйомці він виглядає органічно, уявіть, як круто та природньо такі брови дивляться здалеку.

Візуальне загущення брів з натуральним ефектом: Покроково

У мене це NYX Professional Makeup Tinted Eyebrow Mascara Gel у кольорі Espresso. Відтінок дуже універсальний, без рижинки. Гель добре тримає брівки, робить дрібні волосинки більш яскравими та візуально товстішими.

У мене це ветеран моєї косметички - MAC Shape & Shade Brow Tint у відтінку Spiked. Колись це був продукт 2 в 1, проте помадка висохла і я її викинула. Маркер малює чудово і досі.

Ним я вкладаю брови та підфарбовою світлі від природи волоски. Результат непоганий і навіть підійде в якості щоденного макіяжу брів.

Намагаюся повторити напрямок росту моїх волосків. Верхній ряд штрихів спрямований вниз, нижній - навпаки вверх. Маркер малює дуже тонкі лінії, які важко відрізнити від натурального волоска з великої відстані.

Так брови виглядають дуже естетично і мОлодо, наче вони ніколи не зустрічалися з пінсетом. При цьому домальовані маркером волоски губляться серед натуральних. Схеми відтворення природнього росту є в інтернеті: їх використовують під час волоскової техніки татуажу. Можете скористатися ними, якщо вам важко побачити цей "рисунок" на власних бровах.

Така техніка підійде і тим, у кого є зони "перескубу" чи шрами. На жаль, навіть популярний нині перманентний макіяж не завжди береться добре на цих зонах, тому звичайний макіяж - чи не єдине спасіння.