Олександра

гелі для догляду за порожниною рота після імплантації ImplaCare

гелі для догляду за порожниною рота після імплантації ImplaCare

Перш за все, завдяки Мейкап, вдалося зекономити досить солідну суму на купівлі цієї продукції. В роздрібній мережі воно коштує в рази дорожче.

Поруч з зубною пастою з хлоргексидином та ополіскувачем на першому місяці після імплантації та після протезування на імплантатах, використовувала також гелі - один гель з хлоргексидином, інший - з гіалуроновою кислотою для прискорення загоєння та відновлення ясен.

Хочу одразу зауважити що гелі не для чистки зубів а для аплікацій. Тобто чистимо ретельно зуби, прополіскуємо водою або ополіскувачем а потім наносимо чистою щіточкою гель. Я дуже сильно не розтирала, а просто після розміщення на зуби основної частини гелів, рівномірно розподіляла гель в ротовій порожнині язиком.

Важливо дві три години не їсти та не пити після нанесення. Тому для мене ідеальним часом нанесення було на сон.

Перший місяць наносимо гель з хлоргексом а другий після імплантації та перший місця протезування- з гіалуроновою кислотою.

гелі для догляду за порожниною рота після імплантації ImplaCare
гелі для догляду за порожниною рота після імплантації ImplaCare

В склад гелю з хлоргексом входить також рицинова олія (касторова), гідрогенізована, тому немає типового "олійного присмаку"

В склад гелю з гіалуроновою кислотою входить також сік листя алое, яуий змалку знаю як ранозагоювальний зволожуючий засіб. Цей гель безпосередньо бореться з сухістю в порожнині рота, що запобігає пародонтозу та захворюванню ясен.

Після нанесення можливе деякий час посильне слиновиділення. Лікар каже що це нормальна реакція. При випадковому проковтуванню гель безпечний так як не містить лауриссульфатів, парабенів....

Для мене цей знак дуже важливий. Респект

Туба захищена мембраною від першого відкриття.

Зроблено в Європі, для мене це важливо