Христина 🌺

Чудо крем, який позбавить АД за ніч

Чудо крем, який позбавить АД за ніч

Як тільки температура на дворі знижується до +10, в моїх дітей починається сильний атопічний дерматит. В старшої він проявляється на руках, в меншої на ногах і животі. Якщо в молодшої він ще якось піддається лікуванню, то зі старшою просто проблема.

Минулого року були в дерматолога, і навіть проходили курс гормональних мазів.

Перепробували багато всього і різного. І з безпечним складом, і з не дуже. Був і Eucerin, і La Roche, A-Derma, CeraVe...і ще багато іншого. День- на наступний те саме.

Тоді вирішила купити Mustela. Прочитала багато гарних відгуків, всі були задоволені.

Взяла спочатку крем для обличчя. Він значно дешевший ( купувала за 260 грн), бо не знала, чи буде ефект.

Тут 97% натуральних інгредієнтів, безпечний склад. Олія авокадо, екстракт солодки, соняшникова олія.

Не містить ароматизаторів і мінеральних олій.

Легкий, дуже швидко поглинається, зовсім не жирний.

Спочатку я не дуже довірилась крему. Доньку повисипало, її все дуже пекло...і я не змогла намазати її маззю ( зазвичай брали Кремген). Тому я нанесла їй Mustela, і подумала, що зранку вже помащу маззю.

І коли я на наступний день зібралася мастити проблемні місця...не було нічого😳...взагалі- ані сліду.

Старшій процес позбавлення АД відбувався трішки довше. Але все почервоніння теж зникло (~ за 5 днів), зараз тільки сухі руки. Це, безумовно, найкращий результат відколи почався АД.

Цей крем дуже рекомендую, не тільки тим, хто має АД, а й в якості догляду на зиму.

А я вже замовила повномірку😉.

Чудо крем, який позбавить АД за ніч

Руки ввечері перед нанесенням крему, і на наступний день...