Дарина🦉

Крем - фарба для брів і вій Art Line

Крем - фарба для брів і вій Art Line
Крем - фарба для брів і вій Art Line

Питання з фарбою для брів та вій Atr Line залишається відкритим. Ось мої неоднозначні враження від неї:

1. Це гарний вибір для макіяжу брів та вій вдома, продукт дуже простий в використанні. У комплекті 2 фарби,
2 окислювача, спеціальна лопатка для нанесення та ватний диск. (Упаковки вистачить на 2-3 фарбування), зручне пакування.

2. Кремова текстура легко наноситься та змивається, залишаючи насичений темно - каштановий колір та надає охайного вигляду бровам та віям.

3. Не потребує додаткового фарбування протягом місяця.

4. Фарба гіпоалергенна.

5. Класна структура,кремова,вона не розтікається, і зручно наноситься.

6. Дуже бюджетна.

7. Фарба містить у складі натуральну ромашкову олію, яка доглядає за волосками, зміцнює, живить і зволожує, дай здоровий блиск.

8. Фарба безаміачна.

І ось тут починається "АЛЕ", хоч вона і безаміачна, запах в неї просто жахливий ( прям вирві око😂), мені це нагадало,як в школьні роки, ми освітлювали волосся, якимось дешевим порошком ( блондаран, чи щось подібне, я не пам'ятаю назву,можу помилятися), і ось він мав такий не приємний запах,і аж стояв в повітрі.

Мені дуже подобається відтінок, тривалість, легкість в використанні, не виникало в мене ніяких алергічних реакцій, ну все добре...але запах,ну дуже специфічний!

Так чи ні Art Line?!

Дякую 🖤

Крем - фарба для брів і вій Art Line
Крем - фарба для брів і вій Art Line