wowmom

Очікувала космічне сяйво, а отримала дуже ніжні блискітки, які впишуться і в денний макіяж

Очікувала космічне сяйво, а отримала дуже ніжні блискітки, які впишуться і в денний макіяж
Очікувала космічне сяйво, а отримала дуже ніжні блискітки, які впишуться і в денний макіяж

Привіт, красуні!

Ті, хто мене давно зі мною знайомий, точно знає про мою невимовну любов до всяких блискіток, спарклів і глітерів. Я не можу пройти повз, якщо бачу, щось блискуче, бо це вище моїх сил. Тому я ніяк не могла оминути рідкі сяючі тіні Colour Intense Shine Streamers.

Вони дуже бюджетні, в палітрі цікаві віддінки, і як супер бонус - це український виробник, а підтримати вітчизняного виробника - завжди приємно.

Очікувала космічне сяйво, а отримала дуже ніжні блискітки, які впишуться і в денний макіяж

Була б моя воля (і зайві гроші), я б придбала всі віддінки, які є в наявності, бо вони дуже красиві і святкові, але я вирішила почати своє знайомство з віддінку під номером 1.

По консистенції - це прозорий гель, без кольорової підложки, в якому міститься велика кількість малесеньких бликитних, рожевих та фіолетових сяючих частинок.

Спочатку я думала, судячи зі свотчів, що це на очах буде виглядати дуже яскраво (як я люблю), але ні, ці блискітки делікатні, і їх можно легко вписати у ніжний нюдовий макіяж.

Продукту в баночці багато - 4 мл, вистачить з головою на всі новорічні свята:-) тож можна не економити. Головне, щоб вони не засохли до кінця експлуатації.

Тіні мають деякі особливості у використанні, про які я можу сказати.

По-перше, їх краще наносити і розтушовувати спонжем, який задуманий виробником, бо якщо це робити пальцем або пензлем, вони лягають с прогалинами, та можуть роз'єдати інші тіні.

По-друге, їх краще не нашаровувати занадто сильно, бо вони почнуть братися криками, і це виглядатиме не дуже.

Мені дуже подобається наносити їх тоненькою вуаллю, як топер, і тоді це так красиво сяє на очах.

Подивіться, яка ніжнятіна:-)

Тут я її нанесла зверху кремових тіней Eveline Flower Garden, які я обожнюю.

Звичайно, що красиві переливи більш помітні при штучному освітленні, але і при денному світлі можна роздивитися малесенькі красиві блискітки.

Тож, якщо ви хочете різноманітнити свій макіяж, і при цьому боїтеся, що це буде виглядати занадто яскраво, зверніть увагу на Colour Intense Shine Streamers.

Дякую за увагу 😘