molena

Так це було вже! Diamond Flowers як нагадування 2-х відомих парфумів

Так це було вже! Diamond Flowers як нагадування 2-х відомих парфумів

Як не поєднуй троянду, жасмін та ваніль, вони будуть пахнути трояндою, ваніллю та жасміном.
І коли ви бачите ці ноти, то парфюм може вам нагадувати інші з такими самими нотами.

Східно-квітковий Diamond Flowers від Montale побачив світ в 2017 році. Вихід не був гучним. У всякому разі, я не знала про його існування, доки не отримала цей семпл.

Назва досить оманлива. Як ви уявляєте собі діамантові квіти? Для мене це дзвінка, прохолодна, прозора білоквітковість. Але Pierre Montale пропонує нам наступне:

Верхні ноти: Квітка Ірису, Троянда і Жасмин

Ноти серця: Ваніль і Амбра
Ноти бази: Сандал і Мох

Нарешті немає оглушального монталевського мускусу. Але без різкості на старті не обходиться.
Далі чую щось знайоме. Звісно, троянда - і не аби яка, а саме ланкомівська, в обрамленні жасміну. Пишуть на подібність до La Vie Est Belle. Але Diamond Flowers не такий солодкий і мені більш схожий на Idole.

А потім в цю композицію вплітаються відголоски Coco Mademoiselle. Чомусь мені ввижаються шанелевські пачулі. Мабуть цю ілюзію люксової ретровості створюють сандал та мох.

Нотка ірису десь губиться, можливо вона дає лише ароматну гірчинку на старті.

Порадувала стійкість - вона дуже висока. Зранку входжу в хмаринку парфюма і відчуваю його цілий день.

Цікаве знайомство вийшло. Але на семплі воно й завершиться. Маю Idole та інші трояндові парфюми, мені поки що достатньо.

Так це було вже! Diamond Flowers як нагадування 2-х відомих парфумів
Так це було вже! Diamond Flowers як нагадування 2-х відомих парфумів