Оліч

Прийшов час готуватися 🎄🎠❄

Прийшов час готуватися 🎄🎠❄

У мене майже кожен рік на роботі проходить гра Таємний Санта, і постійно стоїть задача придумати якийсь подарунок на обмежений бюджет для не дуже близько знайомої людини) В такій ситуації частенько виходить так, що всі просто обмінюються солодощами, алкоголем, чашками чи якимось різдв'яними прикрасами. Тож пропоную починати ділитися ідеями подарунків, і відразу ж будемо вирішувати проблеми з подарунками подружкам). Чекаю на ваші ідеї та поради, може в коментарях чи ваших дописах) Та і може пора вже робити карти бажань та свої віш лісти?) Хоча у мене там мало косметики зараз, я щось більше в одяг зараз пішла, не знаю чи буде цікаво тут таке 😂

Тут буду намагатися ориєнтуватися на бюджет ~500 грн, може потім ще зроблю пост про "лакшері" презенти) (Мейкап як завжди викинув з допису половину доданих продуктів 😖😖😖)

Декоративку досить важко обрати малознайомій людині, але можна обрати щось базове, що все ж з високою ймовірністю підійде. Тому тут без тональних засобів, тушей, тіней і всього такого)

1) Гель для брів Hedonic Clear Brow Gel - точно багатьом стане в нагоді, гарна якість і український виробник

2) Кольорова олійка для губ - NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - мій фаворит Status Update)

3) Олівці для губ LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner - не портебують зайвих слів

4) Рожеві освіжаючи рум'яна - Catrice Catrice Cheek Lover Marbled Blush - вони гарні, бюджетні, легкі в нанесенні і їх витачить на все життя

5) Бронзер для обличчя - Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder - можу сказати те ж саме, що і про рум'яна)

Підбирати доглядові засобі незнайомій людині теж дуже важко, бо скоріше за все ти не знаєш чим саме користується людина, чи підійде їй ті чи інші засоби, чи не піде у не,ї не дай боже, алегрія і тд. Тож я за те, щоб купувати щось зовсім базове, або те, на що іноді шкода грошей)

1) Пінка для душу - Rituals The Ritual of Karma Foaming Shower Gel - фаворит багатьох дівчат) я жодного разу не купувала собі нічого від цього бренду, але обов'язково це виправлю)

2) Крем для тіла - Sister's Aroma Smart Body Cream - крем не буде зайвим, на цей багато гарних відгуків і наче непоганий склад (на мій неекспертний погляд))

3) Крем для рук - Sister's Aroma Sea Salt Smart Hand Cream - та ж ситуація, що і з кремом для тіла) Цей я якось дарувала подружці, вона лишилась задоволеною)

4) Маска для губ - Laneige Good Night Sleeping Care Berry - теж подобається майже всім)

5) Міст для тіла - Victoria's Secret Fragrance Mist - тут вже все ж не всі їх люблять, але все ж такий варіант теж має місце бути

1) Щітки для волосся - Janeke, Tangle Teezer - якісні, естетичні, модні, це точно гарний подарунок для будь якої дівчини)

2) Резинки для волосся - Брендів багато)) - завжди потрібні, бо вічно губляться! Або красиві заколки, бантики.

3) Косметичка - в інстаграмі повно гарних варіантів, але і тут можна знайти досить непогані варіанти)

4) Милі новорічні шкарпетки - додадуть настрою та зігріють)

5) Прикраса - базові сережки або браслет

6) Пов'язка на голову - зараз багато тепленьких, як у дівчат на дорогих гірськолижних курортах)

1) Термокружка - зараз саме час брати з собою на вулицю чай або каву (чи навіть глінтвейн 😏)) А навіть якщо виявиться що вона не дуже потрібна вашому підопічному - в сім'ї її хтось прибере до рук)

2) Пляшка для води - водний баланс - це важлиіо для кожної людини!)

3) Велика тарілка чи таця з новорічним візерунком - буде прикрашати новорічний стіл)

4) Подумайте, чи знаєте ви хоббі людини? Це можуть бути рукавички для тренажерного зала, алмазна мозаика чи картина по номерах, настільна гра, шось для вишивання, приготування їжї (форми для пряників, абощо), книга (якщо добре знаєте що подобається і що ще не читали), карти таро, пахощі для дому, білет на якийсь захід чи майстер-клас.

5) Фотоальбом для друкованих фото - вже таки гортати реальний фотоальбом - це нереальний кайф!) Зовсім інші відчуття, не такі як від перегляду галереї в телефоні