Оксана Князєва

Аквалайнери від Lamel Hope Color Eyeliner Palette

Аквалайнери від Lamel Hope Color Eyeliner Palette
  • Палетка невеличка але зручна.
  • Упаковка з твердого ,товстого пластику ,в мене вже декілька разів падала 😅все ціле 👌🏻
  • Текстура тверда ,суха ,схожа на крейду .
  • Кольорів всього 5: білий, жовтогарячий, блакитний ,фіолетовий і малиновий.
  • При змішуванні з водою консистенція нагадує фарби гуаш.
  • Лягає на шкіру тоненьким слоєм і наче поглинається в неї ,підкреслюючи текстуру шкіри.

Відтінки найбільш популярні як для кольорових підводок,але вони легко змішуються між собою ,через що у вас зявляється велика палітра відтінків (і це я ще не всі варіанти кольорів між собою змішала)😄

  • Пігменти яскраві ,при змішуванні з білим виглядають наче неон.
Аквалайнери від Lamel Hope Color Eyeliner Palette
Аквалайнери від Lamel Hope Color Eyeliner Palette
Аквалайнери від Lamel Hope Color Eyeliner Palette

До цього аквалайнерами я не користувалась але принцип такий як із художніми фарбами.

  • Треба взяти невелику кількість водички ,пензлик в мене це від Stefani Carlotte номер 102/Angled Eyeliner спеціальний для стрілок .
  • Добре змочити пензлик у воді та розмішати сухий пігмент в палетці ,до того як він не почне набиратись на пензлик як рідка підводка.
  • Після цього можна наносити на шкіру .

На шкірі підводка швидко засихає але піддається коректуванню якщо намалювали шось не то.

Я не дуже старалась коли вимальовувала цей "шедевр" ,тому не судіть строго мої художні здібності 🤣

  • Стійкість хороша, якщо малювати стрілки то протягом дня вони нікуди не дінуться ,(перевірено на очах які сльозяться від відру 😅)
  • Синій,фіолетовий і рожевий трохи в’їдаються в шкіру якщо наносити без бази,тож змивати краще гідрофільною олією, або витирати залишки жирним кремом.
  • На очах підводка не тріскається і не осипається .Шкіру не стягує ,якщо тільки не нашаровувати багато слоїв ,бо тоді зявляється відчуття важкості на очах.

Треба розуміти ,що текстура не така як в рідких підводках і не гелева ,а більш водяниста ,тому вони можуть змішуватись з кольором тіней і тоді ви скоріш отримаєте не яскраві стрілочки ,а брудні кольори.

  • Тому якщо є бажання зробити вечірній макіяж з яскравими стрілками то треба спочатку зробити світлу базу.

В цілому підводка хороша ,її 100%вистачить надовго ,і можна не боятися що вона висохне ,як це буває з рідкими😅

Однозначно рекомендую звернути увагу тим хто полюбляє експерименти з макіяжем та яскраві акценти 🔥