M O N D ✨️

Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?

Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?

Трохи про дію :

глибоко очищає та освіжає шкіру, видаляючи надлишки шкірного сала, забруднення та макіяж. Не ушкоджує захисний бар'єр. Підходить для нормального та жирного типу шкіри, шкіри схильної до акне. Без мила, парабенів та віддушки.

Вибрала CeraVe для нормальної та жирної шкіри, але якби брала виключно для шкіри обличчя, то мені варто було б взяти для проблемної шкіри (використання це підтвердило).

Упаковка відрізняється залежно від обсягу засобу.

У мене велика баночка на 473 мл. Важка. Точно вистачить надовго, навіть якщо використовувати постійно. Оформлення у звичному дизайні CeraVе: біла баночка з мінімальними кольоровими елементами. На боці величезними літерами вибито назву бренду. А зі зворотного боку – наклейка з інформацією: склад, дія, спосіб використання та інше. Спеціально вибирала баночку з дозатором, але він засмутив. Натискається туго, не завжди дає необхідну кількість гелю за одне натискання. Є закриваючий механізм.

Формула містить:

кераміди:

  • усувають зневоднення шкіри, створюючи на поверхні епідермісу захисний бар'єр;
  • борються із сухістю шкіри, відновлюючи гідроліпідний баланс шкіри;
  • знімають подразнення та запалення, перешкоджаючи попаданню в клітини шкіри токсинів, важких металів, вірусів та бактерій.

гіалуронову кислоту

  • відмінно зволожує епідерміс, запобігаючи появі сухості, лущення та мікротріщин;
  • робить шкіру більш еластичною та пружною;
  • усуває дрібні зморшки, а також зменшує глибокі.

ніацімід:

  • потужно освітлює пігментовані ділянки, надає себорегулюючу дію,
  • відновлює водний баланс.

Якою б гарною не видавалася формула, у складі є більше 5 компонентів, що збільшують проникність шкіри. Можна знайти аналогічні засоби з кращими складами .

Текстура рідка, гель моментально розтікається на долонях. Відчувається нейтральний аромат (засіб без ароматизаторів). Виробник скрізь вказує, що формула добре піниться. Піниться не так активно як звичайні гелі для душу, але цілком не погано.

У мене комбі – тип шкіри, схильної до недосконалостей. Роздратування не викликав. Очищує шкіру до скрипу. Від залишків макіяжу нічого не залишає . Але після вмивання є відчуття сухості, особливо, якщо використовувати тривалий час. Для жирної шкіри таке очищення скоріш за все підійде, а нормальну може сушити.

Мені ж сподобалося чергувати його з м'якшими умивашками. Для шкіри тіла сподобався більше, зменшує висипання. Але також вимагає ретельного зволоження після використання.

__________

Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя і тіла

CeraVe Foaming Cleanser

Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?
Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?
Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?
Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?
Популярна умивашка CeraVe: Очищення до скрипу, але що стоїть за цим скрипом?