Beautiful land💞

Тканинна маска з екстрактом равлика

Тканинна маска з екстрактом равлика

І так, будем порівнювати, що виробник гарантує і що відчула моя шкіра, такий аналог "очікування/реальність"

Особливості тканинної маски від Farmstay:

- активує процес регенерації клітин - за це точно відповісти не можу, можливо ще треба декілька разів спробувати щоб точно відповісти;

- насичує необхідною кількістю вологи - за собою помітила зволоження, і достатньо добре, хоча якщо порівнювати з альгінатною маскою, то альгінатна все таки краще зволожує, але все таки тканинна своє діло робить;

- підвищує еластичність і пружність - не відчула якусь пружність, хіба що пружність упаковки;

- запобігає сухості та стягнутості - так сухість і стянутість була відсутня, більш страждає область підборіддя і воно показало що маска дає достатню вологу;

- розгладжує дрібні зморшки і зменшує глибину серйозніших - дрібні у мене є і щось мега розглажування не відчула, може якийсь процент невеликий щось було;

- підтягує овал обличчя - не відчула;

- перешкоджає виникненню в'ялості та провисань - можливо при тривалому використанні;

- риси обличчя стають чіткішими - не відчула;

- загоює мікротріщини, ранки і порізи - був невеликий поріз від кошки, царапка ще та, так те місце так пекло так пекло як в пеклі;

- знімає набряклість і почервоніння - в мене навпаки, з'явились почервоніння, було не багато, але все таки були в частині чола;

- додає шовковистість і здоровий блиск - залишає невеликий блиск на шкірі, в мене довго впитувався.

Висновок

Відчула алергію, почервоніння невелике, але класне зволоження. Чорні цятки так і залишись хоча виробник не обіцяв що вони кудись дінуться. Бвльш масочка для зрілої шкіри, або для тієї котра трохи втратила пружність, еластичність має ознаки старіння і т.д. Аромат легкий, ледве чутний равлик, мені навіть здався трохи огірочек на запах, але то мені напевно все таки здалось.
Трохи була незручна сама масочка, у мене не велике лице хоча порівнюючи напевно з корейцями величезна, виріз очей близько один до одного тому трохи було незручно.
Чи спробувала ще - так, навіть не дивлячись на те що були почервоніння та неполадки накладання її на лице із-за очей.

Дякую вам що читаєте 💕😘💓усім вдачі❤️‍🔥

Тканинна маска з екстрактом равлика