Lytvynenko

Освіжальна маска з центелою Beauty of Joseon

Освіжальна маска з центелою Beauty of Joseon

Цю тканинну маску Beauty of Joseon Centella Asiatica Calming Mask Set мені радила дерматолог, і це було для мене здивуванням, що спеціалісти можуть рекомендувати такі продукти.

Завжди для мене такі маски були більше для ритуалу, настрою та зволоження тут і зараз. Але ця маска відрізняється від тих, якими я користувалася.

До речі, бренд корейський та класифікується натуральним продуктом. Все, як я люблю.

Вирішила взяти через центелу у складі, аби заспокоіти шкіру після кисневої очищувальної маски, після якої є стягнутість та пересушена шкіра - https://club.makeup.com.ua/post/29065/

Освіжальна маска з центелою Beauty of Joseon

Пакування: майже прозорий пластиковий пакет, що виглядає дуууже гарно, як на мене. Дає вайб натуральності 🌱

Аромат: я його зараз і не згадаю. Він не різкий і якийсь ледве вловимий.

Есенції чимало, залишиться на шию та декольте.

Лекало: досить підходяще, розрізами регулюється для зручності, як завжди. Тканинна маска на пластиковій основі, яку треба прибрати.

Присутні як натуральні, так і синтетичні складники, але небезпечних чи агресивних компонентів я не побачила.

Активні компоненти:

  1. Екстракт центелли азіатської: Може заспокоювати та зменшувати запалення на шкірі.
  2. Гліцерет-26: (дериват гліцерину) Зволожує та заспокоює шкіру.
  3. Ніацинамід: Може допомагати у зменшенні появи пігментних плям та у регулюванні виділення шкірного жиру.
  4. Аргінін: Може підтримувати здоровий бар'єр шкіри та сприяти її загоєнню.
  5. Пантенол: Відомий своїми властивостями зволоження та заспокоєння шкіри.
  6. Екстракт артемізії великолепного: Має антиоксидантні властивості та може допомагати у зменшенні запалення на шкірі.
  7. Екстракт ліціума китайського: Може допомагати у зменшенні оксидативного стресу на шкірі та підтримувати її здоров'я.
  8. Екстракт портулаку олерейського: Відомий своїми заспокійливими властивостями та може допомагати у зменшенні запалення.
  9. Екстракт кореня женьшеню: Може сприяти регенерації шкіри та зміцненню її бар'єрної функції.

Процес використання, до речі, він цілком стандартний - вдягти на очищену шкіру обличчя на 15-20 хв, не змивати, розподілити залишки есенції, мені сподобався. Дискомфорту ніякого не було.

Ефект від використання мене приємно вразив. Наносила маску на обличчя з набряком, із заплаканими очима, стягнутою шкірою та почервонінням місцями.

Отримала після: дійсно більш свіже обличчя, рівний тон обличчя, без почервоніння та помірно зволожену шкіру. На шкірі не залишилося липкості, залишки есенції швидко увібралися.

Я залишилася приємно здивована роботою маски! Її склад та ефект на шкірі - чудові! Після ензимної пудри, пілінгу чи при подразненні або втомленому стані - просто знахідка!

Щиро раджу, тим паче, зараз на невеличкій знижці 🤗 Підійде усім типам шкіри, особливо, чутливій сподобається ефект заспокоєння.