Любов Любов

La Rive Touch Of Woman Солодкий аромат в стилі Блек Опіум

La Rive Touch Of Woman Солодкий аромат в стилі Блек Опіум

Ці парфуми польського бренду купувала без затесту, орієнтуючись на відгуки та ноти аромату. На той момент вже була знайома з Ла Ріве, і мені сподобалось співвідношення ціни і якості.
Парфумована вода об'ємом 30 мл випускається в стандартній для цього об'єму пляшечці та коробці без слюди. Розпилювач працює добре, нарікань немає.
Ноти аромату:
Початкова нота: Бергамот, Персик
Нота серця: Білі квіти
Кінцева нота: Ваніль, Сандалове дерево
Як на мене, дуже урізана піраміда, а от на офіційному сайті бренду я знайшла такі ноти:
розовый перец, груша, апельсиновый цвет
кофе, жасмин, лакрица, горький миндаль
ваниль, пачули, кашемировое дерево, кедр
Напевно, серед моїх ароматів цей самий солодкий. Солодкий та тягучий, як сироп з солодкими фруктами чи варення. Або навіть лікер) Ноти кави та перцю не яскраво виражені. Пачулі такі собі, як зараз кажуть, шоколадні. Мені більше подобається одразу після нанесення (зразу не такі солодкі і більш фруктові) та на сомому кінці, коли затихає аромат і стає приємним карамельно -деревнисто-затишним.

Для мене ця Парфумована вода достатньо стійка, більше 3 годин відчуваю на одязі.

Порівнюють з Блек Опіум. За оригінал не скажу, та на "розливайковий" аналог дуже схожий.
В цілому, аромат подобається. На свою ціну. Можливо, трішки грубувате звучання, але ж самі розумієте, це вам не люкс.

По напрямку, я б сказала, що це гурманіка. Він в мене вже четвертий рік, але зовсім не змінився. Користуюся ним в прохолодну пору року.

La Rive Touch Of Woman Солодкий аромат в стилі Блек Опіум
La Rive Touch Of Woman Солодкий аромат в стилі Блек Опіум