Анастасія Фоміна

Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩

Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩

На виведені кошти за перегляди я купила знамениту на весь інтернет сироватку від корейського бренду Beauty of Joseon .Я обрала сироватку для сяйва з прополісом та ніацинамідом.

Думаю всі вже знають про дію ніацинаміду та прополісу проблемної шкіри.

Моя шкіра комбінована та чутлива,взимку схильна до сухості,а влітку до жирності,має нерівний тон та сліди пост акне.Також іноді трапляються висипи.

Отже,щодо сироватки,вона має приємну по відчуттям наче гелево-водянисту текстуру.Розприділяється по наче тонер.Вбирається не за секунду ,буває відчуття липкості якщо багато нанести,але загалом комфортно.

Щодо властивостей-я реально побачила сяйво своєї шкіри і це мене приємно вражає,бо раніше такого не було у мене ніколи.

Моя шкіра добре реагує на цю сироватку,всі висипи,які можуть виникати час від часу ,завдяки її дії швидше проходять,шкіра стала рівніше за рельєфом,пост акне світліше,пори звужуються.Негативних реакцій на неї не було.Спеціально прикріплю фото як виглядає моя шкіра.

Коротше,я вражена ,ця сироватка залишила у мене лише приємні враження,тому рекомендую спробувати і вам.

Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩
Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩
Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩
Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩
Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩
Сироватка ,яка поверне сяйво вашій шкірі🤩