𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!

Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!

Про туш від Maybelline Lash Sensational написано вже багато і не дивно, бо вона являється улюбленицею багатьох дівчат і стала вже справжньою легендою.

Я її купую на протязі багатьох років і вже не порахую скільки ілакончиків я використала... Їх було дуже багато.

Доречі, в даному описі мені хотілося б звернути увагу не на класичну чорну туш, а сама на відтінок Burgundy brown 🤎. Спочатку я думала, що туш має коричневий колір, але це не так, він набагато цікавіший!

Взагалі, кольорову туш я використала на пам'яті тільки в підростковому віці. Після того купляла тільки чорну.

Але, якось я все ж таки надумала придбати у новому для мене відтінку.

Burgundy brown перевершив всі мої сподівання! Колір настільки чарівний, що с першого використання я стала його обожнювати! Це далеко не коричневий, а ніби винно-сливовий, насичений і незвичайний.

На віях виглядає ну дуже привабливо. Відтінок достатньо темний, що на вигляд одразу і непомітно, що туш не чорна. Я от у своїх домашніх неодноразово запитувала - "який колір туші у мене на віях?", на що вони відповідали, що "звичайний, як завжди", і тільки якщо пристально придивлялись, то тоді помічали, що він трошки інший. Ну хлопці, то хлопці, що вони там розуміють у цих відтінках ))

Я ж прекрасно бачу різницю. Цей колір надає якоїсь вишуканості, робить погляд більш м'яким, не виглядає якості не природно, напроти, дуже гармонічно. Він вписується в любий мейк.

Що стосується ефекту, то він шикарний! Мені все подобається. Щіточка для мене зручна, вона гарно вкладає вії, придає дуже гарний об'єм і круто подовжує вії.

Туш не подразнює очі, вона стійка, не осипається, а також відмічу, що в порівнянні з чорною, Burgundy brown змивається набаго легше. Це можно зробити навіть тільки теплою водою. Навіть міцеллярка не так швидко її розчиняє.

Якщо ви ще вагаєтесь пл приводу цього кольору, то даремно. Він набагато цікавіший! Я навіть і сама не очікувала, що в мене тепер рука буде частіше тягнутися саме до нього. На фото мабуть помітили, що туш мені насправді дуже сподобалась, адже я одразу купила ще декілька ілакончиків про запас. Чорною я також користуюся, але поки не можу налюбоватися на Burgundy brown.

Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відт�інок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!
Одна з найкращих від Maybelline! Обожнюю її! У відтінок Burgundy brown я закохалася!