Христина 🌺

На що здатний 1% ретинол?

На що здатний 1% ретинол?

Зазвичай в мене осінньо- зимовий догляд заключається в кислотах. Я їх використовую по максимуму, наскільки це можливо в межах розумного😅.

Та цієї зими я вирішила ввести ретинольний догляд замість кислотного.

Купила такий крем, до кінця не розуміючи, що він собою являє.

Склад в ньому хороший, запах злегка цитрусовий. По консистенції як суфле. Крем ще й відновлювальний.

Єдина моя помилка в тому, що я подумала, оскільки я вже знайома з ретинолом, то " драбинки" мені не потрібно🤦‍♀️ ( не робіть моїх помилок...було боляче). Що то 1%, є ж креми і з 3% ретинолом🤣.

На 4-й день користування я вчасно зупинилась...бо шкіра почала злазити, як в рептилії 😂.

Зробила 4 дні перерви...і все- таки почалась " драбинка".

Спочатку я його наносила 2 рази/тиждень, потім 3 рази. З завтрашнього дня починаю кожен день ввечері на суху очищену шкіру. А взагалі б було ідеально спочатку наносити, залишати на 30 хв і змивати.

На що здатний 1% ретинол?

Результат вражаючий ( не рахуючи цього " невдалого" тижня).

Взагалі ретинол має накопичувальний ефект. Результат настає через 2-3 місяці. Але я вже бачу реальні зміни в своїй шкірі. Вона стала дуже свіжою, гарно вирівнявся колір, стала набагато менша пігментація. Шкіра пружня. Це помітила не тільки я, але й оточуючі.

Ввечері користуюся цим кремом, зранку Atopalm.

Такого ефекту, як зараз, в мене не було з жодними кислотами. Тож крем дуже класний, рекомендую.

Але!!!

Він в жодному разі не підійде вагітним, тим, хто планує вагітність не менше, ніж за 6 місяців і годуючим. Людям з чутливою шкірою варто починати 1 раз/ 2 тижні, не частіше.