Швець Карина🤍

Doctors Retin-A Vitamin A

Doctors Retin-A Vitamin A

В мене було декілька пробників, які я використовувала з великим інтересом.

Звичайно, що ампулу не змогла зрозуміти за дуже короткий проміжок часу - треба було б тестувати хоча б пару тижнів.

Хоча і крем для повноти результату потрібно довше наносити.

Загалом одного пробника мені вистачало на 4 рази нанесення ввечері - тобто 4 дні. Детальніше⤵️

Сироватка легкої консистенції, має ненавʼязливий аромат, що не зберігається на шкірі.

Абсолютно не дає подразнення, що дуже радує.

В складі є:

🔳гліцерин - компонент нзф

🔳бетаїн - зволожувач

🔳пантенол - зволожувач, відновлює, заспокоює

🔳трегалоза - дисахарид,зволожувач

🔳солодовий екстракт - антиоксидант, зволожує, відновлює, бореться з сухістю шкіри

🔳аденозин - заспокоєння

🔳каприлові тригліцериди

🔳холестерол - компонент НЗФ

🔳екстракт примули вечірньої - має загальнозміцнюючу та вітамінізуючу дію, тонізує мляву шкіру, покращує колір обличчя.

🔳Маранта - абсорбент

🔳кераміди

🔳убіхінон - коензим q10, антиоксидант

🔳фермент лактобактерій

🔳екстракт рису - корисний для жирної шкіри

🔳екстракт сої - має потужну антиоксидантну дію, стимулює синтез колагену, збільшує синтез гіалуронової кислоти

🔳екстракт насіння кіноа - стимулює синтез колагену, антиоксидантна дія

🔳екстракт червоного женьшеню - проти набряків, зменшує тьмяність, антиоксидант

🔳ретиніл пальмітат 0,3%

🔳ретинол 0,01%

🔳екстракт бобів мунг- протизапальні властивості

🔳екстракт моркви - антиоксидант, добре впливає на всі типи шкіри

А ось це - скарб!

Чесно, я закохана в крем.

Він має щільну, жирненьку консистенцію і дуже неприємний запах (як на мене). Хлопець сказав, що пахне чіпсами)))

Неймовірно зволожує, відновлює шкіру, не дає ніякої сухості чи подразнення. Використовувала його після саліцилово-азелаїнового пілінгу і мені було дуже комфортно.

🔳Beeswax - бджолиний віск, емолент та стабілізатор.

🔳Hydrogenated Coconut Oil - зволожувач та емолент.

🔳ретиніл пальмітат 0,5%

🔳пантенол - зволожує, заспокоює

🔳Mung Bean Seed Extract - екстракт з насіння зеленого мунг-боба, може містити антиоксиданти та заспокійливі властивості.

🔳каприлові тригліцериди

🔳Ferulic Acid - антиоксидант, який може захищати шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів та підтримувати здоров'я шкіри.

🔳Allantoin - заспокійливий та зволожуючий інгредієнт, сприяє загоєнню та вирівнюванню шкіри.

🔳Retinol (0.05%)

🔳Adenosine - заспокійливий

🔳Ceramide Np - церамід, що може зміцнювати бар'єрні функції шкіри

🔳 Oat Powder Extract - екстракт овесу, може мати заспокійливий ефект.

🔳Centella Asiatica Extract - екстракт з рослини, який може допомагати в регенерації шкіри.

🔳Cape Aloe Leaf Extract - екстракт з листя алое, може мати заспокійливі та зволожувальні властивості для шкіри

🔳 Ginseng Root Extract - екстракт з кореня женьшеню, може мати антиоксидантні та заспокійливі властивості.

🔳Spanish Licorice Root Extract - екстракт з кореня іспанської лакриці, може використовуватися для заспокоєння та освіження шкіри.

🔳Sodium Hyaluronate - форма гіалуронової кислоти, яка привертає та утримує вологу, покращуючи зволоження шкіри.

🔳Green Tea Extract - екстракт зеленого чаю, багатий антиоксидантами, може допомагати в захисті шкіри від шкідливих впливів.

🔳Matricaria Flower Extract - екстракт квітки ромашки, може мати заспокійливий та протизапальний ефект.

🔳Rosemary Leaf Extract - екстракт листя розмарину, може володіти антиоксидантними та антисептичними властивостями.

🔳 Histidine, Proline, Phenylalanine, Threonine, Tyrosine, Arginine, Alanine, Isoleucine, Aspartic Acid, Cysteine, Serine, Valine, Methionine, Leucine, Lysine, Glutamic Acid, Glycine - це амінокислоти, будівельні блоки білків, які можуть покращувати структуру та здоров'я шкіри.

🔳Palmitoylpentapeptide-4, Palmitoyltripeptide-1, Hexapeptide-9, Acetylhexapeptide-8, Tripeptide-1, Copper Tripeptide-1 - це пептиди, які можуть впливати на стимуляцію колагену та поліпшення видимих ознак старіння шкіри.

В цілому мені склад прямо дуже подобається, правда він кілометровий, але все ж має багато заспокійливих, зволожуючих в протизапальних компонентів. Є питання до кокосової олії - може бути комедогенною, та до деяких ще компонентів на початку складу, але моя шкіра відреагувала добре.

Дуже сподобалася лінійка, і хоч про сироватку є майже не маю що сказати, проте від крему, повторюю, захват.

Хотіла б собі повнорозмір, але 1600 грн за 20 мл - ну камон, це взагалі дуже дорого виходить. Я до такого не готова 🤪

Протягом декількох днів використання (а це 4+ ще 4) моя шкіра була в гарному стані, жодного нового запального елементу чи комедона не зʼявилося. На ранок не було жирної плівки на обличчі (хоч крем щільний), шкіра зволожена, дихає і якось аж сяє. Саме тому я і настільки сильно вподобала крем.

Тому раджу спробувати хоча б семпл, якщо у вас є потреба в ретинолі.

Ну і ще ремарка від мене, субʼєктивна думка: мені здається, що ця лінійка найкраще підійде для вікової, сухої чи зневодненої шкіри, так як у кремі є багато пептидів, які будуть працювати на випередження.

Але молодій шкірі, в якої є жирність чи періодичні невеличкі запалення, теж класно зайде.

Для підтримки ремісії акне, думаю, буде слабувато.