wowmom

Обережно! Адже це найпігментованіші рум'яна, які я бачила

Обережно! Адже це найпігментованіші рум'яна, які я бачила
Обережно! Адже це найпігментованіші рум'яна, які я бачила

Привіт, красуні!

Я навіть не можу вам передати словами, як я обожнюю рум'яна, особливо в якихось цікавих нестандартних віддінках. Тож, коли я побачила нові кольори в лінійці рум'ян від Lamel, просто не змогла себе стримати, і одразу замовила собі цей чудовий продукт. Та і навіщо себе стримувати, адже ціна питання +-50 грн, а задоволення, яке я отримала, не зрівниться ні з чим.

Обережно! Адже це найпігментованіші рум'яна, які я бачила

Отже, сьогодні поговоримо про мега-яскравий, мега-соковитий, та мега-пігментований віддінок 407. Apricot.

Звичайно, упаковка у рум'ян зовсім не "лухарі", але найголовніше, як на мене, те, що всередині.

А всередині знаходиться дуже незвичний червоно-кораловий віддінок! В бюджетному сегменті, я точно раніше такого не бачила, проте бачила схожі віддінки у Dior та Nars.

Рум'яна повністю матові, мають приємну шовковисту формулу, і, знову повторюся, дуже насичений пігмент.

О, дівчатка, якщо б ви бачили мої щоки, коли я вперше використала ці рум'яна, ви б довго сміялися.

Я щедро набрала їх на пензель, і одразу намазала це на обличчя. Я навіть не очікувала, що буде так яскраво.

Але тепер я розумію, як правильно використовувати Lamel Cheek Colour. Я беру невеличкий пухнастий пензель, ледь торкаюсь рефіла, на всякий випадок струшую залишки, і лиш тоді наношу їх на обличчя.

Мені дуже подобається, як рум'яна виглядають на шкірі, адже віддінок класно освіжає. Завдяки тому , що вони матові, рум'яна не підкреслюють текстуру шкіри.

Стійкість шикарна! Так можливо, з часом інтенсивність пігменту і стає менше, проте я їх бачу на обличчі до демакіяжу.

Якщо чесно, я навіть не очікувала, що ці рум'яна виявляться такими класними.

Так, у них дуже дешеве пакування, і в складі є тальк, проте віддінок, текстура і поведінка - на 5 з плюсом.

Я в захваті!

Дякую за увагу 😘