Zera Khaibulaeva

Weleda Skin food

Weleda Skin food

Почнемо з того, що я люблю Weleda за натуральні компоненти. З народженням дитини я і познайомилася з цим брендом. Дитина користувалась олійкою для тіла, ще маю крем для холодної пори року з захистом від вітру і морозу і червоних щічок☺️

Weleda Skin food
Weleda Skin food
Weleda Skin food

Прикладаю фото з цим кремом, тому що ці двоє здались мені дуже схожими.

Цей зелений флакончик дістався мені у подарунок з розіграшу. Раптом хтось пропустив, ось огляд на весь подарунковий бокс https://club.makeup.com.ua/post/24224/

Але коли я відкрила коробку з кремом, то знайшла там ще один пробничок лосьйону від Weleda, Makeup.ua продовжує мене радувати та дивувати☺️

Тестую першим цей крем, адже це реально те що треба для мене.

Отже Skin food Weleda.

Склад:

вода, олія соняшнику, ланолін, олія солодкого мигдалю, спирт, ефіри жирних кислот, гліцерин, лімонен*, екстракт фіалки триколірної, суміш натуральних ароматичних олій*, пдролізований оджолиний віск, сорбітан оливат (емульгатор на основі оливкової олії), екстракт листя лікарського розмарину, екстракт квітів ромашки, екстракт квітів календули, аргінін, ліналоол*, гераніол*, цитраль*, кумарин.

* з натуральних ароматичних олій.

Як бачите склад максимально натуральний.

Консистенція: густа, але в міру. Вона біла, але масляна, ну тут такий вже склад.

Наносити треба дуже маленьку кількість, він дуже жирненький, але за рахунок натуральних олій. На відео видно, як блищить шкіра, але це не довго, він швидко поглинається і шкіра така, ніби розтерли краплю ефірної олії, зволожена і пахне розмарином. Липкості немає, є трохи ефект масляних рук, тому може зручніше наносити на ніч. Але він однозначно одразу зволожує суху ділянку.

Аромат: а тут вже прям буйство натуральності- явно виражений розмарин, ромашка та календула. Для поціновувачів спокійних ароматів може бути зарізким. Якщо знаєте як пахне розмарин- то запах реально буде таким, ніби ви розтираєте на набережній 🌊біля моря в долоньках листочки розмарину. Мені такий аромат знайомий і приємлимий ☺️

Ефект підійде для загоєння сухих ділянок( шершавості від холоду, обмороження, сухі лікті, сухі пʼяти, натоптиші) Мої сухі руки і ноги сказали цьому крему велике дякую☺️ Кутикула як після манікюру в салоні.

Дуже раджу мати такий крем на зимовий період 👍Також буде корисно мати тим, хто часто проводить час на вулиці в холодний період, або ходить у гори❄️👍

Але якщо маєте алергічні реакції на натуральні олії та інші складові компоненти, порадьтесь з лікарем☺️

В мене ніяких подразнень і негативних вражень не викликав💚