ДАРÍЯ КÓВАЧ

LIFEHACKS. 12 спостережень

LIFEHACKS. 12 спостережень

Це все мої спостереження,які абсолютно ніяк не пояснюються знавцями (або пояснюються але я про це не знаю)

  1. Ми всі знаємо,що гребінці потрібно мити,але частина з нас нехтує цим «правилом». Я облегшила собі життя, адже тепер.

Кожен раз я емульгую маску гребінцем janeke і таким чином вона залишається чистою,її вже не треба додатково мити. Мию голову я раз у 3-4 дні.

2. Я завжди наношу кондиціонер або бальзам на довжину перед шампунем. Потім двічі промиваю волосся шампунем (корені),далі наношу маску,змиваю і потім вже сироватку,термозахист,кондиціонер

Помітила,що таким чином шампунь не впливає на довжину і волосся більш доглянуте на кінчиках

3. Сушити довжину прохолодним повітрям,а корені на найнижчій температурі. Помітила, що зменшилась пухнастість і сухість

4. Обовʼязково користуватись скрабом чи пілінгом. Просто повірте на слово, буде краще

5. Ховати волосся. Це очевидно, але от влітку я цього не роблю,бо ще капелюх чи кепка і все,викликайте 103. Та взимку-по максимуму. Під куртку,шапку,капюшон,хустку,будь-який атрибут тепла і захисту

6. Не користуватись плойками і вирівнювачами (особливо на постійній основі). Сушать волосся і забирають все життя з нього. Відкладіть і придбайте собі shark або dyson. Але не вирівнювач.

  1. Не облизувати губи на вулиці і не мастити їх зволожуючими бальзамами. Це ніби очевидно,але я часто бачу цю «помилку». Губи обвітряться і буде ще гірше
  2. Те саме стосується зволожуючих кремів, прям перед виходом намастились і пішли🙈 або ще краще на вулиці,щоб «щічки не відморозити»,ага)

Все ЗВОЛОЖУЮЧЕ ВДОМА за 30-60 хв до виходу

3. Наносити туш на вологі вії, або просто вмитися і одразу нанести,або ватною паличкою змочити вії. Так туш краще розподіляється і візуально гарніше

4. Змішати щільну (матуючу) тональну основу зі зволожуючим кремом. Так тональна основа лягає краще.

5. Наносити залишки тонального на румʼяна, так румʼянець в житті виглядає більш натурально. Ну і так можна прибрати зайву яскравість,якщо раптово нанесли багато

6. Підбирати помаду за допомогою кінчиків пальців. Чим легший натиск-тим нюдовіший тон

Напишіть свої власні лайфаки і чи користуєтесь або проти вказаних тут?

Обіймаю💌