ДАРÍЯ КÓВАЧ

Weleda vs Mermade. Перемога очевидна?

Weleda vs Mermade. Перемога очевидна?

Хейлі Бібер обирає Weleda,після чого всі почали масово скуповувати цей крем. Але після того,як завітають на MakeupClub-кладуть у кошик крем від Mermade😏

Отже,якісне зволоження,склад,ціна,аромат,дія

Хто переможе?

Weleda vs Mermade. Перемога очевидна?

Вік: 18+
Призначення: живлення, зволоження
Час застосування: універсальний
Стать: унісекс
Класифікація: натуральна
Країна ТМ: Швейцарія
Зроблено в: Німеччина

Склад: Вода, олія соняшника, гліцерин, спирт, гліцерил стеарат цитрат, бджолиний віск, масло какао, цетеариловий спирт, масло ши, лімонен, екстракт фіалки триколірної, екстракт листя розмарину, екстракт квітів ромашки, екстракт квітів календули, ланолін, каррагенан, ксантанова камедь, молочна кислота, гліцерил каприлат, ліналоол, гераніол, цитраль.

Отже

Крем глибоко живить, зволожує та відновлює сухі ділянки шкіри. Збагачений екстрактами ромашки, календули, фіалки та розмарину, він ідеально підходить для шкіри, що потребує швидкого живлення та стійкого зволоження. Повертає м’якість та гладкість сухим ділянкам шкіри, місць з лущенням та подразненням.

Коли я пересушила шкіру сироваткою garnier vitamin C-цей крем врятував мою шкіру за менше ніж тиждень.

Моя шкіра лущилась і відпадала шматками,поки не зустрілась з цим кремом.

Мої враження:

Аромат 7/10. Мені дуже віддає травами і душить.

Він жирний,вбирається доволі швидко,але злегка виблискує на обличчі. Має трохи жовтуватий відтінок і густувату консистенцію

Вік: 18+
Призначення: зволоження
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: міддл маркет
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна

Склад:

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Hydroxyethyl Urea, Pentylene Glycol, Vitis Vinifera Seed Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Limnanthes Alba Seed Oil, Glycerin, Trehalose, Urea, Serine, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Bioflavonoids, Brassica Oleracea Italica Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate.

Отже

Оліго- та дисахариди у складі формули разом з гіалуроновою кислотою допомагають відновити природний зволожувальний фактор шкіри, усувають відчуття сухості та стягнутості, допомагають покращити еластичність. Завдяки оліям пінника лугового та виноградних кісточок засіб допомагає регулювати вироблення природного себуму, живить епідерміс, запобігає виникненню висипу та подразнень.

Мої відчуття:

Абсолютно жодного аромату я не відчуваю,за це жирний +

Також абсолютно відсутнє відчуття липкості,та на шкірі крем майже не відчутний. Ніжна вуаль, білого кольору

Зволоження в порівнянні з Weleda все ж слабше,але для мене достатнє

Ціна: 147 грн за 50мл Mermade

В той час як Weleda 274 грн за 30мл

Склад: Що там,що там є олії(різні). Дія в них різна, склад також відрізняється

Хто тут кращий мені, з 0 знаннями, вирішити неможливо.

Відчуття: блискучість vs повна невагомість- звичайно я за невагомість

Зволоження: Легке зволоження vs рятівник сухої шкіри. Таки рятівник

Аромат: Відсутній vs травяний. Тільки відсутній

Тут не буде переможців, бо кожен по-своєму хороший

А ви за кого? Хто вам полюбився більше?

Обіймаю 💌