𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!

Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!

Спонтанна колись покупка цього бальзаму обернулась справжньою до нього любов'ю. Я навіть не очікувала що такий бюджетний засіб мені так сподобається і настільки приємно вразить.

Виробник нещодавно оновив дизайн лінійки бальзамів, а в мене ще стара версія, бо я брала її ще рік тому.

Оновлене оформлення виглядає більш оригінально.

Бальзам для губ має натуральний склад. Формат начебто і зручний але багатьом не щастить з механізмом бо стік викручується, а назад не повертається. З манго в мене проблем не було, а от коли взяла з кокосом, то ця проблема виникла з першого використання. Можливо виробник приділить цьому увагу і щось змінить в конструкції.

Мої губи досить проблемні і потребують постійного догляду. Шкіра завжди схильна до сухості, а коли настають холода, то вона лущиться і з'являються тріщинки. Бальзамом взагалі я користуюсь круглий рік і на вулицю без нього не виходжу.

Перше що привертає увагу - це нереально приємний і натуральний аромат спілого і соковитого манго! Він натуральний, не хімозний, насичений і просто шикарний!

Стік твердий, але від тепла губ швидко тає на шкірі і легко наноситься. На губах бальзам виглядає прозоро, придає лише гарний вологий блиск без відтінка.

По доглядовим властивостям - супер!

Бальзам добре зволожує, живить, розгладжує шкіру, одразу ж придає комфорт. З його допомогою губи на вигляд більш доглянуті. Бальзам надійно захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища, довго тримається, має приємний присмак і економно витрачається. За рік я не встигла його використати, а наносила щодня. На фото, де поряд бальзам з кокосом можно побачити скільки ще залишилося з манго.

Я від цього бальзамчика у захваті. І аромат мені сподобався трохи більший, ніж з кокосом, просто у того він більш ванільно-карамельний і солодкий, як цукерка. А от з манго - це справжня тропічна насолода!

У завершенні хотілося б відмітити, що бальзами цього виробника дуже бюджетні, але круто доглядають за губами.

Дякую за увагу!

Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене бу�в. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!
Один з найкращих бальзамів для губ, що в мене був. А який у нього аромат!