Jole Niacinamide N12 Intensive Booster Serum

Jole Niacinamide N12 Intensive Booster Serum

Моє знайомство з брендом Jole сталося 2 роки тому. Тоді у їх лінійці було всього 4 продукти,але цікавість до українських брендів проявила себе)

Дуже сподобались їх продукти, якість, те, що вони виробляють продукцію лише на доказовій базі. Вони дієві.

Коли вийшла їх сироватки з ніацинамідом, я відразу її придбала, так як була багато років в пошуках ідеального .

Вже півтори роки я користуюсь ним і не можу знайти нічого кращого. Це любов.

Які б раніше не використовували сироватки з ніацинамідом, вона завжди залишали після себе сумний осад)

Всі були липкі,жахливо, не діючими. Багато з них жахливо підвищували чутливість шкіри, хоча в мене вона не чутлива і ніколи не була. Маю жирну шкіру та акне.

Тут все склалося : сироватка не липка, чудово поглинається і не залишає ніякого слою. Майже не має запаху, зручно наноситься. Пробрала постакне, вирівняла тон , до того ж вона добре зволожує.

Її можна використовувати як доповення до крему, але я викогристовувала завжди у чистому вигляді.

Вистачає мені на 2-3 місяці щоденного використання.

Щиро раджу дану сироватку . Також ознайомитись з іншими продуктами цього бренду. Він заслуговує вашої уваги