Lytvynenko

Сироватка для обличчя з ніацинамідом і цинком Cos De BAHA

Сироватка для обличчя з ніацинамідом і цинком Cos De BAHA

Корейський бренд Cos De BAHA багатьом відомий саме своїми бюджетними та одночасно дієвими сироватками.

Я познайомилася вперше з брендом, взявши з транексамовою кислотою й ніацинамідом. Залишилася приємно вражена. Мій відгук, разом з "ДО" та "ПІСЛЯ" тут - https://club.makeup.com.ua/post/25079/

Отже, повернемося до цієї, з зелененькою етикеткою, з ніацинамідом і цинком. Вона мені сподобалася набагато менше. Хоча ні, вона мені не сподобалася 😞 Далі по порядку.

Сироватка для обличчя з ніацинамідом і цинком Cos De BAHA

Як зазначає виробник, цей косметичний продукт призначений для догляду за жирною, проблемною й комбінованою шкірою, схильною до висипів й запалень.

Обіцянки від використання:
- себорегулювальна дія;
- звуження розширених пор;
- усунення масного блиску обличчя;
- подолання вугрового висипу, а також запобігання появі нових запальних елементів;
- стимулювання вироблення власного колагену;
- підтримка водного балансу епідермісу;
- зміцнення захисного бар'єру шкірного покриву;
- заспокоєння подразнення шкіри.

Пакування: скляна пляшечка з піпеткою, обʼємом 30 мл., з наліпками, де міститься уся основна інформація. Продукт запакований у картонну коробочку.

Колір та консистенція: прозора слизька рідина, стандартної сироватки.

Аромат: відсутній.

Спосіб використання: використовую в ранковій рутині, після очищення шкіри та тонізації. 2 краплі розтираю між пальцями та розподіляю масажними рухами по обличчю та шиї.

Відчуття на шкірі: продукт добре розподіляється. Пари крапель цілком вистачає на обличчя та шию. Вона трохи липка, але це не критично. Через декілька хвилин це відчуття повністю зникає. А після нашарування інших етапів догляду - тим паче. Відчуття від нанесення цілком комфортні, жодної негативної реакції не виникло.

  1. Aloe Barbadensis Leaf Extract: Заспокоює і зволожує шкіру, має протизапальні властивості.
  2. Propanediol: Володіє зволожувальними властивостями і допомагає іншим компонентам проникати в шкіру.
  3. Niacinamide: Підвищує еластичність шкіри, зменшує появу пігментних плям і вирівнює тон.
  4. Betaine: Зволожує і заспокоює шкіру, покращує її бар'єрну функцію.
  5. Glycerin: Зволожує і пом'якшує шкіру.
  6. 1,2-Hexanediol: Використовується як розчинник і консервант.
  7. Zinc PCA: Контролює вироблення себуму, зменшує блиск шкіри і бореться з акне.
  8. Sodium Hyaluronate: Швидко зволожує шкіру, робить її більш еластичною і зменшує зовнішні ознаки старіння.
  9. Allantoin: Заспокоює подразнення і запалення, сприяє швидшому загоєнню шкіри.
  10. Dipotassium Glycyrrhizate: Має протизапальні властивості і допомагає зменшити почервоніння.
  11. Panthenol: Зволожує і пом'якшує шкіру, покращує її регенерацію.
  12. Camellia Sinensis Leaf Extract: Антиоксидант, який захищає шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища.
  13. Sambucus Nigra Flower Extract: Має протизапальні властивості і допомагає заспокоїти шкіру.
  14. Momordica Charantia Fruit Extract: Містить вітаміни та антиоксиданти, які живлять і захищають шкіру.
  15. Leontopodium Alpinum Extract: Захищає шкіру від стресу і шкідливого впливу навколишнього середовища.

Загально кажучи, цей склад має переважно натуральні компоненти, що в теорії повинні потужно працювати, що вийшло на практиці - розберемо далі.

До речі, Мейкап пропонує некоректний склад, дає аналіз не тих складників, що вказані на упаковці самого продукту.

Я не розраховувала на диво, але хоча б частину "обіцянок" розраховувала побачити у ділі на своїй шкірі. Вона у мене схильна до акне, має жирний тип і розширені пори.

Після 3х тижнів використання я не отримала майже нічого, що мене прикро вразило, беручи до уваги класний досвід від використання попередньої кислоти, посилання на огляд - на початку допису.

Cos De BAHA Niacinamide Serum with Zinc - наче комфортна сироватка, але у довготривалому використанні вона не привнесла в стан моєї шкіри нічого вирішального і важливого.

Після кожного нанесення вона досить непогано вирівнює тон шкіри і трошки прибирає почервоніння, що у мене зʼявляється після вмивання. Дає пружність шкірі. На цьому все.

Роботу з виробленням себуму я не побачила, стан пор залишився незмінним. Висвітлення шкіри не відбулося. На висипи продукт теж не вплинув.

Трохи розчарована, відчуваю даремно витрачений час, адже та ж сама транексамова кислота набагато дієвіша виявилася.

Я не повторю покупку цієї сироватки, але все ж із цікавістю почитаю ваш досвід, якщо вона була для вас ефективною.