Alina Litva

НЕдитяча лінійка Dermastil pediatric від Rilastil

НЕдитяча лінійка Dermastil pediatric від Rilastil

Про засоби, на які я покладала великі сподівання:

  1. Дитяче зволожуюче молочко для тіла щоденного догляду, збагачене омега 3,6,9, олією Ши, провітаміном В5 і вітаміном Е.
  2. Захисний крем на водній основі для зони підгузників містить 16% оксиду цинку, який заспокоює шкіру, знімає почервоніння, поглинає вологу і збагачений вітаміном E і провітаміном B5.
  3. Захисна заспокійлива паста під підгузник містить 20% оксиду цинку та 10% вітаміну Е. Засіб інтенсивної дії, на безводній основі, запобігає і знімає свербіж, почервоніння, подразнення, дерматит і ускладнення, пов’язані зі зміною місцевої мікробної флори у немовлят з особливо чутливою і реактивної шкірою.

Створюється косметика лабораторією Інституту біохімічних досліджень ім.Ганассіні, що в Італії. Клінічно протестовано під педіатричним (0-3 років) та дерматологічним контролем. У безпеці та дієвості складів не доводиться сумніватися.

Що мене дуже здивувало, так це віддушка в дитячій лінії для чутливої шкіри. Запах зовсім не дитячий, він сильний і непристойно стійкий, швидше дорослий, трохи парфумерний. Написано що аромат делікатний, але є дуже різкий запах якихось квітів (бузок?) На мою думку, для дітей повинен бути або легкий аромат, або взагалі його не повинно бути. Відзначити позитивну дію повною мірою не вдалося, тому що дитинку мастити такими засобами не можу.

Для дитячої шкіри, особливо проблемної, цю лінійку я НЕ рекомендую. Ну не має бути в педіатричних засобах такий інтенсивний аромат