Ксенія Волкова

ПОРІВНЯННЯ ОЛІЙОК CHI. КОМУ ПІДІЙДУТЬ? ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ?

ПОРІВНЯННЯ ОЛІЙОК CHI. КОМУ ПІДІЙДУТЬ? ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ?

Рада вітати вас у себе! Сьогодні у нас допис-порівняння олійок, від усім відомого американського бренду CHI.

Клас косметики - елітна.

Розробники СHI пропонують нам доволі широкий асортимент олійок, на будь який аромат та склад.

Без незмивних засобів для волосся, я не уявляю свого догляду, як тільки я його виключаю зі своєї рутини, починаються проблеми з волоссям. Завдяки цим продуктам волосся виглядає доглянуто, легше розчісується і набуває гладкості.

Моє знайомство з цим брендом, розпочалося ще півтори роки тому, коли я замовила мініатюрку масла з чорним кмином.

Я памятаю, як довго обирала гарне масло, щоб підійшло для мого пористого, неслухняного волосся, та змогло приборкати його пухнастість. І зупинилася на цьому маленькому чорному герою.

Мої враження я розповім трохи пізніше,(але слово герой, то вже маленькиц спойлер :)).

Зараз розглянемо, що нам пропонує виробник.

На українському ринку ми маємо такі пропозиціі:

1. Найпопулярніша, та класична баночка CHI Silk Infusion (червона).

2. Не менш популярна з кератином CHI Keratin Silk Infusion (золота).

3. Олійка з аргановою олією CHI Argan Oil Plus Moringa Oil (коричнева).

4. Олійка з чорним кмином CHI Luxury Black Seed Oil Blend Dry Oil (чорна).

5. Олійка з алое CHI Aloe Vera Oil (зелена).

6. Сиворотка-шовк CHI Deep Brilliance Shine Serum Light Weight Leave-In Treatment (коричнева).

Аж 6 різних варінтів олійок, і кожна має свою дію та аромат.

ПОРІВНЯННЯ ОЛІЙОК CHI. КОМУ ПІДІЙДУТЬ? ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ?

Для якого волосся призначений догляд

Рекомендується для щоденного використання всіх типів волосся.

Призначення

Відновлення волосся по всій довжині, вважається найпотужнішим з усіх представлених нижче олій.

Аромат

Аромат чоловічого парфуму. (Тут вже на смак, мені подобається).

Текстура: Легка.

Об'єм 15 мл.

Результат та враження

Є бестселером марки і не дарма. Олія перетворює волосся, воно блискуче, м'яке і щільне. Волосся на дотик гладкі, правда трохи не вистачає розгладжування, але зате, вони більш об'ємні та легкі. (Нагадаю, в мене високопористе, хвилясте волосся).

Моя оцінка 5/5

Для якого волосся призначений догляд

Рекомендується для щоденного використання всіх типів волосся, пошкоджене.

Призначення

Відновлення, для блиску, зволоження волосся по всій довжині.

Аромат

Аромат косметичний, квітковий, мені приємний. Не затримується.

Текстура: Легка.

Об'єм 15 мл.

Результат та враження

Олійка непогано справляється зі своєю задачою, виконує усі функуції. Робить волосся живим, блискучим, та мякеньким на дотик. Також високий вміст кератину в продуктах, також благотворно позначається на стані локонів, ця речовина відновлює їх по всій довжині, надає сили і блиску. Але, мені, як власниці пористого волосся, не вистачило більше розгладження та прибивання пуху, тому

Моя оцінка 4/5

(Дівчатам з низько-середньо пористим залетить на ура!)

Для якого волосся призначений догляд

Рекомендується для щоденного використання всіх типів волосся, сухе.

Призначення

Відновлення, живлення, розгладження.

Аромат

Аромат косметичний, пряно-солодкі ноти, мені дууже приємний. На наступний день не затримується.

Текстура: Середня.

Об'єм 15 мл.

Результат та враження

Ця олійка мій фаворит номер 2 (а хто на першому місці дізнаєтесь дочитавши до кінця). Вона на відмінно справляється зі своєю задачою, живить, розгладжує! Робить волосся живим, блискучим, та мякеньким на дотик.

Моя оцінка 5/5

Для якого волосся призначений догляд

Для всіх видів волосся.

Призначення

Відновлення, зміцнення.

Аромат Солодкий, дуже активний, на волоссі залишається довго.

Текстура: Щільна, густа. Найщільніша з усіх представлених.

Об'єм 15 мл. Також є повнорозмірні продукти.

Результат та враження

Ця лінійка була розроблена для блиску та зволоження. І правда волосся після неї дуже блищить, взагалі помітила, що завдяки цим маслам моє волосся не погано так наситилося і зволожилося. Охоче ​​вірю в слова виробника, що основою засобів для догляду CHI є протеїни шовку, які максимально схожі за своїм складом з волоссям, завдяки чому вони можуть проникати в глибокі шари клітин, насичуючи їх усіма необхідними поживними та зволожуючими речовинами.

Для якого волосся призначений догляд

Рекомендується для щоденного використання всіх типів волосся.

Призначення

Живлення, зволоження

Аромат

Східний, яскравий, відчувається на волоссі кілька днів.

Текстура: Щільна. Але легко розподіляється по волоссю, я наношу це масло і на вологі, і на сухі пасми.

Об'єм 15 мл.

Результат та враження

Ця олійка мій фаворит номер 1! Відиваю від сердця. З неї почався мій путь профейсійних незмивашок, і по сьогодні, вже четверта баночка лежить і чекає своєї черги. Вона на відмінно справляється зі своєю задачою, живить, розгладжує, дає неймовірний блиск, аромат! Робить волосся живим, блискучим, та мякеньким на дотик. Воно прибиває пух, і ідеально закінчує моє вкладання на браш. Обожнюю.

Моя оцінка 100000/5 (сподіваюсь воно ще залишиться в наявності для мене :) ).

Для якого волосся призначений догляд

Для кучерявого і сухого, пошкодженого волосся. Посічені кінчики волосся.

Призначення

Відновлення для блиску, пом'якшення.

Аромат

Літній, солодкий, фруктовий, цікавий, на волоссі довго не залишається.

Текстура: Легка.

Об'єм 15 мл.

Активні компоненти

Шовк – надає волоссю силу та блиск.

Алое Віра та екстракт Агави – активно насичує волосся корисними речовинами та позбавляє його від сухості.

Результат та враження

Ця лінійка була розроблена для всіх типів кучерявого волосся. ЇЇ потрібно зовсім трохи, щоб наситити довге волосся, відчуття що, продукт дуже швидко вбирається у волосся, і на руках не залишається, липкості та неприємних відчуттів.

Моя оцінка 5/5

Для мене олії та незмивні продукти це обов'язковий пункт догляду. Який повинен складатися з професійного сегмента, на цьому пункті догляду, я зараз поки не готова економити.

Всі масла багатофункціональні можна використовувати і на вологе і сухе волосся.

Кожна лінійка має свій неповторний аромат, який закохує в себе. Взагалі аромати у CHI цікаві, цьому, до речі, я приділяю величезне значення. Текстура масел CHI між собою мало чим відрізняється, в міру щільна і легко розподіляється, але найважливіше це розігрівати олію в долонях, рухами, що розтирають, і розподіляти на волосся, починаючи з кінчиків. (Про це я нагадувала у першому пості).

Олії є відмінно захистом від гарячих температур. Нанесене в якості захисту для волосся, масло захищає волосся від пошкоджень при температурі до 230 градусів Цельсія, тому волосся залишається неушкодженим і здоровим. Але на одну олію розраховувати не варто. Іноді я так затято сушила волосся феном, обпалюючи гарячим повітрям не тільки волосся, але ще й руки, зараз я намагаюся сушити на теплому повітрі на відстань 15 см., та довго.

Олії дають різний ефект, це мені і подобається, також такий маленький обсяг олій дозволяє пробувати щось нове, це добре допомагає змінити догляд.

Усі баночки всього по 15 мл, мені однієї штучки вистачає на 4 місяці.

Зараз на MAKEUP діє гарна знижка на цих героїв, тому раджу спробувати, і обрати ідельну для себе.

Дякую за увагу! Гарного та довгого волосся :)