Анна Ліннік

🫧Пусті пляшечки догляд за порожниною рота PART II 🪥🫧

🫧Пусті пляшечки догляд за порожниною рота PART II 🪥🫧

Бери чашечку кави або чаю, влаштовуюся зручніше, починаємо ☕️

Зубні пасти, що вартує вашої уваги, а що ні❓

1. Pierrot Natural Freshness Toothpaste "ANTI-PLAQUE" - ні про, що, хоча це професійний догляд.

👎🏻 Моя оцінка 3 з 10

2. Pierrot Aloe Vera Toothpaste - мені здалося , що це однакові пасти. Все однакове, тільки назву змінили, хоча склад в цей раз не порівнювала, не сподобалась.

👎🏻 Моя оцінка 3 з 10

Далі просто підпал 🔥 Мої фаворити, які я час від часу повторюю 😻

3. Cj Lion Systema - обожнюю 🥰 Реально працює на всі 100%, і не просто так вона саме для вечірнього використання. Насправді в мене завжди по дві пасти, одна для ранку інша для вечора, і підбираю, щоб комплексно все працювало, але про це розповім іншим разом, щоб не було забагато 😄

👍🏻 Моя оцінка 10 з 10

4. Lion Systema Ultra Care Protect Maxi Cool - обожнюю корейський догляд за 🦷 Гарна паста 😻

👍🏻 Моя оцінка 10 з 10

5. White Glo Professional Choice - отримала в 🎁 від MAKEUP, дякую 🤩 Сподобалась, виконує свої функції 🔥

👍🏻 Моя оцінка 10 з 10

Так, в мене є бюджетні альтернативи, але ж у цього бренду самі найкращі працюючі ополіскувачі 😻 Хоча не самі бюджетні, але вартують кожної копійочки 💰 Спробувала за цей час всі і вони 🔥

Ополіскувач для порожнини рота Dentaid Vitis Gingival 10 з 10 👍🏻

Якщо заглянути в склад, активні компоненти які і дають результат:

Permethol: знижує кровотечу ясен і робить ясна стійкими до запалень.

Пантенол (провітамін В5): зменшує запалення, захищає та активізує ясна.

Цетилпіридин хлориду (КТК): антисептик, який інгібує утворення бактеріального нальоту та зменшує його накопичення, контролюючи виникнення та розвиток гінгівіту.

Лактат цинку: пригнічує та зменшує кровоточивість ясен, розширюючи при цьому антисептичну дію цетилпіридинхлориду (КТК).

Обирайте за потреби свій ополіскувач від цього бренду, адже це найкраще, що може статися з вашими зубками 💞