𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?

Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?
Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?
Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?

Раніше я не брала попередню версію цього консилеру і на оновлену багато хто скаржиться, але мене все влаштовує.

Для своєї світлої шкіри я обрала відтінок під #05 і він ідеально мені підійшов.

В мене є декілька рідких консилера і саме цей я використовую під очі для висвітлення цієї зони, надання свіжості і маскування недоліків.

Засіб має практичний і зручний формат. Аплікатор-спонж м'який, набирає достатню кількість консилеру. Текстура у нього приємна, легка, не щільна, запах не нав'язливий.

Консилер я розподіляю не самим спонжем, а пензлем. Як правило, для більш гігієнічного застосування я спочатку наношу певну кількість на чисту тильну сторону долоні і звідти вже набираю пензлем.

Чим мені подобається цей консилер?

✓ Засіб гарно тушується, застигає не швидко, тому є час неквапливо його розподілити. На мені консилер не окислюється, тобто не темнішає згодом і не створює жовтих плям. При розтушуванні меж с тональним кремом, чи основою непомітно.

✓ Консилер комфортно відчувається, не сушить шкіру під очима, не збирається в складочках (може зовсім трохи, але це легко поправити і надалі все ок), а також не підкреслює зморшки і не провалюється в пори.

✓ Він дає покриття середньої щільності і непогано маскуює різні недоліки:

- сліди втомлення, надавая шкірі більш відпочившого вигляду;

- судинну сіточку, вирівнюючи тон;

- незначне почервоніння.

В мене нема під очима виражених синців і на мою думку цей консилер їх повністю б не сховав, але суттєво покращив би ситуацію. Як показує практика багатьох дівчат, сильні синці добре прибирають персикові відтінки.

✓ Консилер має гарну стійкість, я його не завжди фіксую за допомогою пудри і все гаразд.

Якість і ефект мене влаштовують. Це досить гарний варіант по доступній ціні, особливо для зрілої шкіри. Використовується економно.

Якість і ефект мене влаштовують. Це досить гарний варіант по доступній ціні, особливо для зрілої шкіри. Використовується економно. Певних недоліків для себе не знайшла.

Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?
Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?
Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?
Консилер від Catrice y відтінку #05. Чим мені так подобається цей засіб?