𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second

Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second

Моє знайомство з маскою від Masil почалося з пробників. Я заказала делька штук і зрозуміла, що мені потрібен більший об'єм, бо маска дуже сподобалася, тому одразу придбала флакон 100 мл.

На моє достатьно довге волосся стіка вистачало на 1 раз.

З флакону засіб я зараз дозую мірним стаканчиком, або виливаю невелику кількість, яку вважаю оптимальною, бо треба зовсім небагато.

Напевно вже багато хто знайомий з цими масками і мають уяву про те, як треба правильно розводити. Я читала, що дівчата наносять цю маску і в чистому виді, але сама роблю за за правилами.

Засіб представляє з себе прозору рідину, більш щільну, аніж вода, з в'язкою текстурою. Має приємний аромат, дуже насичений, фруктовий, довго тримається на волоссі.

Щоб отримати повноцінну маску, то рідину, що у флаконі, чи у стіку, треба змішати 1 до 1-ого з прохладною водою. Якщо пропорції трохи порушені, то нічого страшного, просто засіб буде, або більш густим, або рідким. Щоб добитися оптимальної консистенції, то треба звісно прирівнювати кожен мл.

При змішуванні обох рідин, одразу починається реакція. В парі з водою немов відбувається емульгація (на фото як раз добре видно) і рідина мутнішає, густіє, та трохи розбурхає, а потім стає густою і набуває білого кольору, але маска виходить напівпрозора.

У готової маси консистенція дуже схоже на філер.

Наносити треба на чисте вологе волосся після миття. Я його трохи просушую рушником, щоб нічого не стікало і потім розподіляю по всій довжині. Також наношу маску і на шкіру голови.

В процесі відчувається приємний ментоловий холодок і свіжість. Маска миттєво пом'якшує волосся і розплутує його. Змивається без проблем. Для кращого результату, особливо якщо дуже пошкоджене волосся, то тримати краще навіть декілька хвилин.

Ефект від Masil 8 Second чудовий. На моєму фарбованому і пошкодженому волоссі вона працює дуже гарно, а саме:

✓ живить і зволожує;

✓ розгладжує, приборкує посічені кінчики;

✓ надає більше блиску;

✓ волосся на дотик більш шовковисте, м'яке і пружне (маю на увазі його елестичність), а також воно гладеньке.

✓ суттєво полегшує розчісування;

✓ не обтяжує, не забруднює раніше, ніж завжди, навіть якщо наносити на шкіру голови;

✓ не провокує електризацію.

Після маски волосся дійсно виглядає як після хорошою процедури, воно доглянуте, слухняне і наповнене сяйвом. Одразу помітно наскільки його стан змінився в кращу сторону, бо кінчики не сухі, пухнастість прибрана і волосся наче трохи оживає.

Я пробувала усі маски з лінійки 8 Second і впевнено можу сказати, що з салонним ефектом найкраща. Ще сподобалась зелена, вона теж варта уваги.

Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second
Маска з салонним ефектом від Masil. Найкраща в лінійці 8 Second