𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or

Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or

Я надаю багато уваги по догляду за своїм волоссям. Воно в мене фарбоване та пошкоджене, до цього ж ламке і присутня велика кількість посічених кінчиків.

Цю сиворітку, чи клей, як ще називають цей засіб, я купувала орієнтуючись на багато позитивних відгуків.

Спершу для проби я вирішила взяти невеликий формат (15 грам) і визначитись - подобається мені чи ні. Повна версія (150 грам) коштує не зовсім дешево, тому якби сиворітка не підійшла, то було б дуже прикро. А меншого об'єму як раз досить, щоб зрозуміти і побачити ефект.

М'який тюбик має витягнутий носик, тому дуже зручно дозувати необхідну кількість, а її треба зовсім небагато.

Сиворітка достатньо густа і щільна, напівпрозора, злегка мутна, текстура в'язка, не жирна, легка, чимось схожа на флюід. Аромат в неї дуже класний, приємний і особливий, обожнюю його.

Сиворітка призначена для кінчиків, але я використовувала її ще вище по довжині, на певних пошкоджених ділянках, де більше всього посічене волосся.

Зазвичай я робила це на вологе після миття, але також наносила і на сухе. В обидвох випадках ефект сподобався.

Засіб швидко вбирається, не залишає після себе жирності і липкості, він зовсім не обтяжує, не надає брудний вигляд.

Сиворітка дуже гарно згладжує посічені кінчики, прибираючи зайву пухнастість. Прядки рівненько і слухняно лежать. Після неї волосся стає ну дуже гладким і приємним на дотик, набуває шовковистості і еластичності. При цьому воно легке і розсипчасте.

Посічені кінчики ця сиворітка не склеює, щоб пошкодження миттю зникло, але вона допомагає попередити його появу і до того ж чудово доглядає.

Візуально волосся стає більш живим, не сухим на кінчиках, так як вона його добре насичує (зволожує і живить).

Доречі, в складі є дуже цікавий компонент, а саме муцин равлика. Незвично побачити його в засобі для волосся.

Також присутній кератин - важлива складова у засобах для відновлення волосся, бо цей білок являється буд.матеріалом.

В завершенні хотілося б відмітити, що сиворітка дієва, особливо для пошкодженого волосся, я приємно нею вражена і маю бажання взяти повний формат.

Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічени�х кінчиків від Lad'or
Must have для пошкодженого волосся. Клей для посічених кінчиків від Lad'or