wowmom

Не тільки гелеві олівці від Lamel заслуговують уваги, а й дерев'яні. Топ якість за 40 грн

Не тільки гелеві олівці від Lamel заслуговують уваги, а й дерев'яні. Топ якість за 40 грн
Не тільки гелеві олівці від Lamel заслуговують уваги, а й дерев'яні. Топ якість за 40 грн

Привіт, красуні!

З тих пір, як бренд Lamel випустив свої гелеві олівці для губ - вони є постійними жителями моєї косметички. Вони дуже м'які, стійкі і мають красиві віддінки, тому я взагалі не бачила ніякого сенсу купувати більш дорожчі варіанти. Проте я і подумати не могла, що їх дерев'яні олівці також класні, та завдяки дівчатам з нашого клубу, я в цьому особисто впевнилася.

Не тільки гелеві олівці від Lamel заслуговують уваги, а й дерев'яні. Топ якість за 40 грн

Через те, що олівчик дерев'яний, грифель можна заточити до супер гострого стану, чого, наприклад, не зробиш з гелевими олівцями.

Він не такий м'який, як гелевий, але наноситься добре, губи не царапає, і більш економічно витрачається.

В мене, напевно, найпопулярніший віддінок з палітри - 406.

Це ідеальний холодний рожево-коричневий нюд, з ліловою ноткою. Це самий той віддінок, яким можна додати губам зайвий міліметр об'єму.

Перед нанесенням олівчика, я наношу на губи бальзам, а потім промокую залишки серветкою.

Ви тільки погляньте, як красиво він ліг - наче пудрова матова помада.

Тримається олівець достатньо довго, особливо якщо не їсти і не пити, проте легенький перекус він все ж витримає. Сходить з губ непомітно, в ніякі полоски не скочується.

Мені дуже сподобався підтон цього віддінку, і його універсальність, бо він підійде до будь-якого макіяжу.

А якщо в центр губ нанести світліший віддінок блиску, то ви отримаєте ті самі модні "інстаграмні губи".

Неочікувано, олівець за 40 грн перевершив всі мої очікування. І це ж круто!

Дякую за увагу 😘