Христина 🌺

Artdeco hot chilli 🌶️ booster…

Artdeco hot chilli 🌶️ booster…

Тут варто почати з того, що дружба з Artdeco в мене не склалася. Колись мала пудру...і тут, направду, той випадок, коли без краще ніж з. Вона мені не робила нічого, що повинна робити пудра, а був ефект " навпаки". Теж були тіні...взагалі не пігментовані. І я вирішила, що ця фірма не для мене.

І коли я побачила в боксі блиск Artdeco, так і подумала :" добре, що 3 мл...не шкода буде викинути🤣".

Відкрила його, намастила губи...і тут в мене шок🙃.

Artdeco hot chilli 🌶️ booster…
Artdeco hot chilli 🌶️ booster…

В мене було багато блисків- бустерів. Звичайно, це маркетинг...але...

Колись мала вже Eveline hot chilli. Мені він не сподобався. Лягав маскою, я його постійно відчувала на губах...а ще в складі канцерогени ( а в мене ж на цьому пунктик🤣).

Потім були Maybelline, Catrice, Hean. Практично всі вони однакові, навряд чи куплю повторно.

В цьому блиску першим ділом провірила склад. Звичайно не найкращий, але досить непоганий. Нема канцерогенів. В складі кальцій, олія жолоба, міка.

Почала малювати губи.

Сам блиск дуже густий, пензлик маленький твердий і не дуже зручний. Але ці нюанси мене не дуже бентежать.

Він має запах бальзаму " Зірочка"...не знаю, чи ще такий продається. Трішки пече на губах...але не критично. Колір практично прозорий.

Отде, намалювала я ним губи 😳...і зрозуміла, що тепер він став моїм фаворитом. Блиск дає неймовірне лакове покриття ( я таке давно хотіла і шукала). На губах як рідке скло. При цьому нема ефекту маски, він не розтікається, а ніби зразу "приклеюється" до губ. Його потрібно зовсім трошки для створення глянцевого блиску. В мене від природи тонкі губи, а з ним вони виглядають класно.

І ще, що я помітила: він дійсно зволожує...нема відчуття сухості після нього ( так, як від Catrice наприклад).

Меея він дуже сподобався, я такий давно шукала, і знаю точно, що куплю повномірку.