SomovaFM

Настав час оновити імідж

Настав час оновити імідж
Настав час оновити імідж
Настав час оновити імідж
Настав час оновити імідж

Вчора десь об 23:00 вирішила, що хочу трохи змінити свій колір волосся та додати багряності. Я не фарбуюся фарбами, мене влаштовує тимчасовий ефект з найменьшими наслідками для волосся.

Для цього, вже не вперше, використовую тонуючу маску Горобина від Acme Color.

☑️ Переваги:

▪️Тимчасове фарбування;

▪️Натуральні олійки у складі - після неї волосся стає шовковисте та блискуче.

В комплекті є пара одноразових рукавичок та сам тюбик з маскою.

Добре перемішую всі кольори у своїй спеціальній піалочці або одноразвою ложкою, або паличками для суші.

Наношу маску на вологе чисте волосся по всій довжині та добре втираю у коріння. Роблю гульку, одягаю зверху шапочку та тримаю 30-45хв. Змиваю спочатку добряче теплою водою аби зійшли залишки густої фарби, а після ще й шампунем проходжуся, поки вода не стане майже прозорою.

На рушнику все одно може залишитись пігмент, не лякайтесь, воно легко відпирається. Так само як і легко змивається зі шкіри міцеляркою або ж тим самим шампунем.

В результаті волосся виглядає гарно зволоженим на живим, не пушиться та не сушиться. А такий насичений колір буде триматися пару тижнів, після чого повільного сходити та залишати по собі пігмент. Раніше це був рудий відтінок, на цей раз змішувала з фарбою темніше, то можливо такого рудого залишку і не буде.

Як вам?🙈