Вікторія

Чудове комбо для відновлення волосся від Davines

Чудове комбо для відновлення волосся від Davines

Хочу поділитися своїми враженнями від цікавих засобів від процесійного італійського бренду догляду за волоссям Davines

  • Davines Oi Liquid Luster
  • Davines Absolute Beautifying Conditioner

Засоби я тестую вже більше місяця, кодниціонер майже закінчила, а Ліквіда ще половина.

Пакування

До Ліквіда питань немає. Прохора пляшечка, зі зручним носиком, який повністю не відкручуються, а лише на половину (і такі як я, не зможуть потіряти кришечку десь у ваній). Використовувати зручно

А от кондиціонер в ну дуже дешевому пакуванні. Якось я звикла до Керастазу, з їх якісним пакуванням. Тут ціна кондиціонеру на рівні з Керастазом, а баночка з дешевого пластику, наче мені її десь в переході відсипали. Для мене це однозначно мінус. Я люблю, коли упаковка теж радує мене одним своїм виглядом

Чудове комбо для відновлення волосся від Davines
Чудове комбо для відновлення волосся від Davines
Чудове комбо для відновлення волосся від Davines
Чудове комбо для відновлення волосся від Davines

Після миття голови шампунем, я віджимаю волосся руками, щоб з нього не стікала вода і наношу потроху ліквід. Розчісую обережно пасма. Тут мені допомагає розчіска від Janeke. Чудовий гребінець для ванної кімнати. Обожнюю

Ліквід розподіляється досить легко, відчувають силікони. Запах професійно-солодкуватий. Не занадто активний. Скручую пасма в джуг, залишаю на пару хвилин. Змиваю. Розхід у Ліквіда невеликий, вистачить на довго

Потім наношу кондиціонер. Він має консистенцію густої маски. Чудово розподіляється, має дуже легку віддушку. Теж прочісую та витрумую пару хвилин. Іноді довше

Все змиваємо і отримуємо ну дуже, ДУЖЕ мяке волосся. Просто як шовк. Чудово прибирає пухнастість. В мене волосся хвилясте, тому, якщо нанести фіксуючі засоби - будуть хороші локони, якщо не нанести, волосся стає важчим, і завиток майже не тримається.

В цілому, ефект мені подобається. Щоб отримати взагалі супер-пупер-вау- ефект, після шампуня наношу маску від Керастаз, тримаю хвилин 20, потім Ліквід, потім кондиціонер. І тоді волосся як після якогось відновлення в салоні.

Окремо ліквід від кондиціонера діє слабше. Я перевіряла всі можливі комбінації, і ця пара краще працює разом.

Підсумовуючи - мені сподобалися обидва продукти. Добре, що можна взяти у невеликому форматі. Також у Давінес є пробники. Брала пробник їх масла - чудове, можна брати) Думаю, що куплю ще, якщо будуть знижки.