𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.

Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.

Не знаю чому, але косметику від Lamel я завжди обходила стороною і зовсім не цікавилась цим брендом. Лише завдяки відгукам я наважилась купити дещо для себе і тепер розумію, що даремно не звертала уваги, бо у цієї марки є дуже гідні і бюджетні косметичні засоби.

В цьому дописі річ піде про рум'яна під відтінком #404 Taupe. Зовсім не розумію чому цей тауп внесли до категорії рум'ян, а не до скульптора, бо саме ним він і являється. Отже буду називати його так.

Доречі, у Nyx рум'яна с відтінком So taupe теж належить до рум'ян... Але для мене він також повноцінний скульптор, а ніякі не рум'яна.

Упаковка засобу представляє пластиковий футляр.

Вага продукту: 3.8 грам.

На зворотній стороні вказаний склад.

Скульптор досить щільно спресований. На поверхні присутній рельєфний малюнок із багатьох ромбів. Стирається він швидко. Запах є, але він відчувається, тільки якщо піднести футляр до носа. Він у мене асоціюється з якоюсь старою косметикою, але ще раз повторюсь, що так його не чути, що дуже добре.

Текстура скульптора приємна, пудрово-шовковиста.

Пігментація середня. На свотчі засіб нанесений пальцем в декілька шарів, щоб краще показати його відтінок.

Колір можна сказати, що дійсно відповідає таупу. Він красивий, холодний, не віддає рижиною. Але наприклад у Nyx він ще холодніший і трохи темніший.

Для світлої шкіри #404 підходить добре.

На пензель скульптор набирається гарно, але трохи більше, ніж потрібно, тому я його злегка струшую.

Зроблю зауваження, що засіб пилить.

Завдяки тому, що він не надто пігментований, то не залишає плям. Насиченість відтінку можно легко контролювати, він добре нашаровується, лягає легкою і невагомою вуаллю. Також він чудово розтушовується. Навіть якщо ви занадто багато продукту набрали на пензель і виявили, що на обличчі вийшла дуже темна полоса, то не слід непокоїтися, це легко поправляється.

Завдяки цьому скульптору я люблю виділяти скули, та інші ділянки. Засіб створює ідеальну природню, на обличчі виглядає чудово, шкіру не сушить.

Із недоліків ще відмічу, що скульптор не може похвалитися гідною стійкістю. Пів дня він тримається, а потім починає потроху зникати. В мене комбінова шкіра, яка схильна до жирності і 2 інших скульптора, що додатково представлені на фото на мені присутні зранку до вечора, а от Lamel в цьому плані не дуже стійкий.

Звісно ж це непоганий бюджетний варіант, с правильним холодним відтінком, якщо використовувати в якості скульптора, але Nyx і Relouis pro мені подобаються більше. У lamel хоч і є певні нюанси, але враховуючи його ціну, на деякі моменти можна закрити очі.

Думаю, що цей скульптор може сподобатися новачкам у контурінгу, бо з ним справді легко працювати, плям не наставиш і все гарно розтушовується, тому раджу спробувати, якщо ви саме в пошуках чогось недорого.

Якщо це буде перший в житті скульптор, то можливо він навіть здаватиметься ідеальним, але мені є з чим порівнювати. Він непоганий, але не найкращий, який в мене був.

Дякую за увагу!

Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.
Бюджетний конкурент Nyx So taupe? Порівняння популярних скульпторів і мої враження.