Євгенія 👩

Смачненька цукерка у негарній обгортці🍬

Смачненька цукерка у негарній обгортці🍬
Смачненька цукерка у негарній обгортці🍬
Смачненька цукерка у негарній обгортці🍬
Смачненька цукерка у негарній обгортці🍬

Всім привіт✌️

На гель для брів від Mayur я почала задивлятися з моменту челенджу "Made in Ukraine", прочитавши безліч хвалебних відгуків, вирішила, що треба брати. Розповідаю, що з цього вийшло👇

Почну відразу з негативу🤣.

Гель представлений у довгастій тубі з кволого пластику, здається, що якщо її трохи стиснути в руці, то вона розсиплеться.

Власне, так і сталося. Вже через тиждень використання, верхня частина флакона просто відпала, разом із шийкою-дозатором. Точніше не відпала, а залишилася у ковпачку.
* Тут буду чесною, розпаковуючи посилку я впустила флакон на ламінат, але після цього він ще прослужив мені цілий тиждень, на ньому не було ні сколів, ні тріщин. Плюс до всього, багато дівчат у відгуках на сайті і тут у клубі зіштовхнулися з такою ж проблемою, тому справа все-таки не в падінні, а у якості флакону.

Звичайно, я була не готова розлучатися з новинкою і намагалася приклеїти її назад, але це не увінчалося успіхом🤣.
Потім гель почав підсихати і, мабуть, у нього зіпсувалася формула, через окислення, бо використавши його на бровах, помітила, що вони почали випадати. Підсумок: гель довелося викинути майже повним.

Найбільший мінус продукту – його упаковка, з нею потрібно бути дуже обережним.
Далі абстрагуюся від цього і розповім, що я отримала від гелю за той тиждень використання)

Щіточка класична, фетрова. Досить великого розміру, але згодом до неї можна звикнути. Щетинки середньої довжини, добре прочісують волоски і розподіляють гель, не дряпають шкіру.
Обмежувач працював теж чудово, гель набирався без надлишку.

Рукоять оптимального розміру, зручно лежить у руці, не забруднює.
* Перепрошую за фото, але гель на стільки сильно засох на щіточці, що я не змогла його прибрати.

  • Гель має однорідну, рідку (не розтікається) гелеву консистенцію, Не жирну, але злегка липкувату.
  • Він прозорий, що є плюсом, оскільки здатний підійти до будь-якого типу зовнішності.
  • Аромат легкий, практично невловимий, солодкувато-фруктовий.
  • Склад гелю справді натуральний. У ньому немає спирту і є олії, які здатні забезпечувати догляд волосків)
  • Об `єм: 12 мл, досить великий, якщо порівнювати з іншими гелями. Витрата цілком економічна, але на скільки б його вистачило я вже не впізнаю).

У мене дуже жорсткі, неслухняні та далеко не густі брови. Ростуть вони вниз і вкласти їх вгору той ще квест, з цим справляється тільки ламінування. З цієї причини, я не намагаюся сильно витягувати брови вгору, я їх трішки прочісую і укладаю у бік росту волосків.

  • Щіточка добре прочісує брови і укладає їх у потрібному напрямку).
  • Гель повністю висихає протягом 1-2 хвилин. Фініш абсолютно прозорий та матовий. Без зайвого блиску чи затемнення.
  • Гель не розмазує олівець/тіні для брів.
  • Добре фіксує, це не можна назвати ефектом ламінування. Швидше – натуральна фіксація. Ніби тільки прокинулася, а брови вже ідеальні, волосок до волоска🤣. Мені такий ефект дуже подобається).
  • Після висихання ні плівочки, ні нальоту на волосинках гель не залишає, волоски не склеює. Однак, якщо потрапляє на шкіру, то плівочка все ж таки залишається, але дуже легко витирається.
  • На бровах лежить зручно, не робить їх дубовими.
  • Стійкість: 6-8 годин.
  • Видаляється абсолютно будь-яким засобом для зняття макіяжу.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій. Брови не випадали до того, як з флакончиком все було гаразд.

Цей гель для брів мені дуже сподобався, от правда. Якби не упаковка, то я б із задоволенням замовляла його на постійній основі. До речі, цей гель працює набагато краще, ніж гель від Lamel , який я нещодавно купила👌.

Коротше кажучи, гарний бюджетний гель з дуже поганим пакуванням. Хотілося б, щоб бренд звернув на це увагу).

Дякую, що дочитали💕