Strange Love

Рум'яна LN Pro у відтінку 102 Coral

Рум'яна LN Pro у відтінку 102 Coral
Рум'яна LN Pro у відтінку 102 Coral

Формула рум'ян справді чимось схожа на крейду, як багато хто уже писав. Мої розширені пори на щоках не підкреслює. Ці рум'яна краще підійдуть для сухого типу шкіри. Також я замітила, що вони рівномірніше лягають з першого разу на матову тональну основу. А ось при нанесенні на більш вологий фініш потребують ще кілька додаткових рухів кистю для більш рівномірного нанесення.


Щодо стійкості, то тут також багато чого залежить від основи: чим матовіша вона, тим стійкіший результат. На голій шкірі без тонального ці рум'яна злітають за 2-4 години в нуль.


Рум'яна 102 Coral мають ніжний кораловий відтінок, який ідеально підходить для весняного та літнього макіяжу. Цей колір освіжає обличчя та надає йому здоровий вигляд. До відтінку у мене 0 претензій.


Я залишилася байдужою до цих румян, якщо говорити щиро. Вони дуже базові та різняться від конкурентів в цій ціновій категорії лише красивим дизайном пакування. Так, вони справді додають відтінку та освіжають обличчя, проте їхня ціна - 40-50 грн максимум. Тому якщо і брати, то по скидці.

Рум'яна LN Pro у відтінку 102 Coral
Рум'яна LN Pro у відтінку 102 Coral