SomovaFM

Сухий масаж щіткою з листя агави

Сухий масаж щіткою з листя агави
Сухий масаж щіткою з листя агави
Сухий масаж щіткою з листя агави

🖇️Сухий масаж допомагає боротися з проявами целюліту, апельсиновою корочкою на ваших бедрах та розтяжками, стимулює кровообіг та надає тонусу шкірі.
Принцип такий: рухатись до серця знижу вверх та зверху вниз. Починаючи від 3 хв, рівномірно розподіливши час на усі необхідні ділянки тіла, поступово збільшуючи до 8-10 хв на процедуру.

✅ Роблю масаж кожен ранок перед душем.
Легкими рухами, без сильного натиску, так як щіточка доволі груба, рухаюсь від кінчиків пальчиків на ногах вгору, потім вище коліна до бедер (оминаючи ділянки під коліном та внутрішню сторону бедра - бо там розташовані сосуди та дуже ніжна шкіра), та переходжу до сідниць. На дупці вже круговими масуючими рухами по годинниковій стрільці роблю декілька оборотів. Повторюю процедуру на другій ніжці.

➕Данна процедура добре розганяє кров та надає мені енергії, тонусу та гладкості шкірі.

Загальний масаж у вас на цьому може продовжитись. Рухайтесь далі по тілу вгору.
На животі такими самими круговими рухами, вверх до грудей. По рукам та спині вверх до плеч, плечі знов таки кругові обороти та з ключиць спускаетесь вниз до грудей, оминаючи зону під пахвами де розташовані лімфовузли, а у зоні декольте будьте обережні з ніжними ділянками.

💭Поки зарано говорити про ВАУ результат. Але я вже бачу різницю між тип, що було та тим, що зараз - набагато краще.

Буду продовжувати робити процедуру надалі додатково використовуючи скраби для тонусу шкіри від того самого бренду ( https://club.makeup.com.ua/post/2454/ )

Сухий масаж щіткою з листя агави